Sim City 5 - Cities Of Tomorrow - PC

Kód: 5142
Neohodnoceno
100 Kč 82,64 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

origin Origin - Aktivace

SimCity Města budoucnosti, přeneste svásoučasná města do světa budoucnosti. Společnost Electronic Arts oznámila, že dodatek SimCity Města budoucnosti jsou proPC tak pro Mac. Dodatek přinese hráčům možnost přeměnit města na města 50 let vzdálené budoucnosti. Za užití nejnovějších technologií a experimentálních urbanistických postupů mohou starostové utvářetnové osudy svých měst. Vybudujte utopiizaměřenou na čistou technologii nebo město poháněné průmyslem a konzumem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sim City 5 - Cities Of Tomorrow - PC

Futuristický datadisk SimCity: Cities of Tomorrow nabídne hráčům možnost postavit si své město budoucnosti od první cihly, nebo naopak předělat současné, rozestavěné město do jeho moderní a vyspělejší podoby. Například budeme moci vybrat buďto město poháněné technologií založenou na znalostech a výzkumech z akademie, která je vůči přírodě přívětivější, nebo vsadíme na spotřebu OmegaGo.

Samozřejmě tyto dva způsoby půjdou kombinovat. Dále budeme mít možnost vyzkoušet si moderní dopravu a její celou infrastrukturu, která se nepotáhne pouze po zemi, ale zamíří i do vzduchu a potáhne se mezi všemožnými mrakodrapy, aneb MegaTowers, které bude možno vylepšovat.  

Hlavní rysy:  - nový obří mrakodrapy, ve kterých mohou Simíci žít, pracovat a bavit se, aniž by je museli opustit - města budoucnosti - sledujte jak se město přizpůsobuje době a využívá nové skutečné technologie, jako je magnetická levitace - dvě nová zaměření: Zelená Utopie a Konzumní společnost, která dají vzniknout zajímavým typům měst - nový typ katastrofy - napadení obřím robotem    

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: Simulátory
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: