Six Days in Fallujah - PC

Kód: 8876
Novinka
Neohodnoceno
580 Kč 479,34 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

steam Steam - Aktivace

Six Days in Falluja - hra bude mapuje příběh vojáků, kteří si zažili peklo v jedné z bitev války v Iráku. Půjde o 3rd person taktickou záležitost, na kterou budete moci nahlížet jak z pohledu americké armády, tak i z pohledu povstalců a dokonce i civilistů žíjících ve městě. Důležitými prvky bude nutnost umět se v těžké chvíli rozhodnout.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Six Days in Fallujah - PC

 

Six Days in Fallujah je vysoce realistická taktická střílečka z pohledu první osoby vyvinutá s pomocí více než 100 mariňáků a vojáků, kteří sloužili ve druhé bitvě o Fallujah.

Hra Six Days, založená na skutečných příbězích z jedné z nejtěžších moderních bitev na světě, uvede vás a váš tým do skutečných scénářů, které vyžadují taktiku v reálném životě.

DŮLEŽITÉ! Stejně jako ve skutečném boji je těžké v Six Days přežít sami. Jinak by to nebylo reálné. Hrajte s přáteli nebo se spojte a najděte spoluhráče.

TAKTICKÉ KOUPENÍ PRO 4 HRÁČŮ


Six Days in Fallujah začíná Early Access s jedinečně taktickým zážitkem pro 4 hráče s palebným týmem, ve kterém je nezbytná koordinace a odbornost. Zůstaňte se svým týmem těsní a pohybujte se opatrně, protože tito nepřátelé s umělou inteligencí proti vám používají stejnou taktiku, díky které se druhá bitva o Fallúdžu stala nejkrvavější za půl století.

PROCEDURÁLNÍ ARCHITEKTURA


Marines nikdy nevěděl, co je za dalšími dveřmi. V Six Days vy také ne. Pokaždé, když zahájíte misi, budovy se změní zevnitř i zvenčí, nepřátelé zaujmou nové pozice a objeví se různé hrozby. Nikdy nebudete vědět, co můžete očekávat – stejně jako skutečný boj.

BLOKOVÁ MĚŘÍTKO AI


Na rozdíl od většiny her se nepřátelé s umělou inteligencí v Six Days mohou pohybovat kdekoli na bojišti a nasazovat proti vám širokou škálu taktik. Budou vás sledovat, obcházet a přepadat, koordinovat útoky proti vám, lákat vás do pastí a mnoho dalšího. Je velmi těžké přežít bez vašeho týmu.

360 STUPŇOVÉ BOJOVNÉ POLE


Nejsou zde žádné přední linie. Nepřátelé mohou zaútočit odkudkoliv. Aby toho nebylo málo, neustále se pohybujete mezi oslepujícím světlem venku a děsivě tmavým interiérem. Obránce má všechny výhody. A ty nejsi obránce.

VNITŘNÍ/VENKOVNÍ PÍSÍČKA


V Six Days neexistují žádné lineární „zlaté stezky“. Na výzvy můžete útočit z jakéhokoli směru, uvnitř i venku. Vyšplhejte na střechy a zaútočte na budovy shora dolů. Kříž dřevěná prkna mezi budovami. Vykopněte přední dveře nebo prolezte oknem. Rozhodnutí jsou na vás. A takové jsou i důsledky.

DRUHÁ BITVA O FALLUJAH


Na jaře roku 2004 se Al-Káida v Iráku zmocnila kontroly nad městem Fallúdža a použila ho jako základnu k brutalitě místních obyvatel a k teroristickým útokům v celém regionu. O šest měsíců později irácký premiér nařídil civilistům, aby opustili město, aby irácké, americké a britské síly mohly společně dobýt Fallúdžu. Za pouhých šest dní se druhá bitva o Fallúdžu stala jednou z nejkrvavějších bitev na světě za půl století.

ROADMAP

Six Days začíná realistickými taktickými kooperativními misemi pro 4 hráče, které se odehrávají během úvodních dnů invaze v severní části města, kde se koaliční síly střetly s mnoha povstalci a několika civilisty. Postupem času do mixu přidáme další mapy, denní doby a počasí, spolu s reálnými silami, vybavením a misemi pro speciální operace.

Zpočátku nabízí Six Days kooperativní multiplayerový zážitek mezi lidmi a umělou inteligencí. S postupem Early Access přidáme zdatné AI spoluhráče, kteří budou plnit vaše rozkazy, spolu s civilisty, kteří mohou situaci výrazně zkomplikovat.

Později v Early Access také začneme představovat některé z našich misí příběhových kampaní. Tyto mise čerpají z konkrétních skutečných příběhů a jsou vyprávěny Američany a Iráčany, kteří tam byli.

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Platforma: Steam
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: