Sleeping Dogs (Definitive Edition) - Xbox One

Kód: 7182
330 Kč 272,73 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

xboxlive  Xbox Live - Aktivace

Život v Hongkongu je velmi pestrý, na každém rohu je nějaký stánek s místním jídlem, poté zde stojí lehké ženy pro potěšení tvrdě pracujících mužů anebo zde lze najít ty nejnebezpečnější kriminálníky světa a jejich klan zvaný Triáda. Ten je extrémně nebezpečný. Hráč v roli tajného agenta Weie Shena má za úkol tento klan rozebrat zevnitř. Definitive Edition obsahuje základní hru a všechna DLC!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sleeping Dogs (Definitive Edition) - Xbox One


Policie v Hongkongu je zkorumpovaná. Nemůžeš ji věřit. Místní triáda ovládá všechno. Dokážeš ji v utajení svrhnout?

Sleeping Dogs Definitive Edition kromě základní hry nabízí i všechna dodatečná rozšíření, která pro hru vyšli, což hráči zajistí opravdu dlouhou herní dobu v jednotkách tajné policie.

Tato edice hráči umožňuje hráči sehrát kompletní příběh Sleeping Dogs od A až do Z. Díky příběhovým DLC Rok hada a hororově laděného DLC Noční můra na severu, se herní doba ještě více prodlouží.

Život v Hongkongu je velmi pestrý, na každém rohu je nějaký stánek s místním jídlem, poté zde stojí lehké ženy pro potěšení tvrdě pracujících mužů anebo zde lze najít ty nejnebezpečnější kriminálníky světa a jejich klan zvaný Triáda. Ten je extrémně nebezpečný. Hráč v roli tajného agenta Weie Shena má za úkol tento klan rozebrat zevnitř.

Díky otevřenému světu, rychlým autům, neuvěřitelným chvatům a dynamickým přestřelkám bude mít hráč pocit, jako by opravdu potíral hongkongskou triádu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Xbox
Platforma: Xbox One
Žánr: Akční
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: