Slime Rancher 2 - PC

Kód: 8198
399 Kč 329,75 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

steam Steam - Aktivace

Slime Rancher 2 je nová hra, ve které budete čelit různým roztomilým hrdinům. Ocitáte se na duhovém ostrově, který má spoustu tajemství.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Slime Rancher 2 - PC

Jedná se o pokračování úspěšného herního titulu Slime Rancher, ve kterém hráči provozují farmu plnou slizů a sbírají je pro zisk. Slime Rancher 2 přináší nové prvky a vylepšení, jako například nové lokace, slizy, předměty a schopnosti.

Hráči se opět ocitnou v kůži Beatrix LeBeau a musí se vypořádat s novými výzvami, které přináší nové lokace. Hra také nabízí vylepšenou grafiku a zvukové efekty, aby hráči mohli plně ponořit do světa plného slizů.

Slime Rancher 2 je ideální hrou pro fanoušky her s roztomilou grafikou a pro ty, kteří hledají zábavnou a přístupnou hru, která nabízí hodiny zábavy.

Slime Rancher 2 | Xbox

S vylepšenou grafikou a zvukovými efekty se plně ponoříte do světa plného roztomilých slizů a budete se cítit jako doma. S novými schopnostmi, předměty a slizy budete mít nekonečné možnosti pro vytváření a vylepšování své farmy.

Slime Rancher 2 | Xbox

Slime Rancher 2 je ideální pro hráče všech věkových kategorií, kteří hledají zábavu a dobrodružství. Vraťte se do světa plného roztomilých slizů a připravte se na nové výzvy a zážitky!

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: Akční, Dobrodružné, Hra pro jednoho hráče
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: