Sniper Elite: Nazi Zombie Army - PC

Kód: 3779
90 Kč 74,38 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

steam Steam - Aktivace

V pomalu dohasínajících plamenech druhé světové války vsadí zoufalý Hitler vše na poslední, nečistou kartu a vypustí armádu nemrtvých supervojáků, která by mohla zpustošit celou Evropu. Jste Karl Fairburne – odstřelovač, který určil další směřování lidských dějin.
Jste jedním z posledních živých na území Německa. Musíte se s někým spojit, nebo zemřete. Američan, Němec, Rus – dřívější vojenská příslušnost už nehraje roli. Teď jsou to pouze živí proti nemrtvým.
Jedině elitní odstřelovač s nervy z oceli a přesnou muškou má šanci zastavit Hitlerovu armádu nacistických zombií! 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sniper Elite: Nazi Zombie Army - PC

Nazi Zombie Army, samostatné rozšíření série Sniper Elite, nabízí jak hru pro jednoho hráče, tak i kooperaci až pro čtyři přátele.

V pomalu dohasínajících plamenech druhé světové války vsadí zoufalý Hitler vše na poslední, nečistou kartu a vypustí armádu nemrtvých supervojáků, která by mohla zpustošit celou Evropu. Jste Karl Fairburne – odstřelovač, který určil další směřování lidských dějin. Jste jedním z posledních živých na území Německa. Musíte se s někým spojit, nebo zemřete. Američan, Němec, Rus – dřívější vojenská příslušnost už nehraje roli. Teď jsou to pouze živí proti nemrtvým. Jedině elitní odstřelovač s nervy z oceli a přesnou muškou má šanci zastavit Hitlerovu armádu nacistických zombií!

Nová infarktová kampaň

  • Probojujte se krví nasáklým Berlínem zamořeným Hitlerovou nadpřirozenou armádou.
  • Přizpůsobte svou taktiku zneklidňujícím novým nepřátelům – okultním velitelům, po střechách přeskakujícím odstřelovačům, sebevražedným pěšákům a ještě mnohem horším nemrtvým…
  • Otestujte své odstřelovačské dovednosti pod extrémním tlakem, zachovejte si chladnou hlavu a mějte svoji brokovnici neustále po ruce – čistě pro případ.

 

Sdílejte tuto hrůznou zkušenost ve čtyřech

  • Poprvé v sérii Sniper Elite se můžete probojovat kampaní připravenou až pro čtyři hráče.
  • Kryjte si navzájem záda s německým důstojníkem, vědcem a ruským vojákem.
  • Spolupracujte, nebo budete zničeni – rozdělte si pozice, rozmístěte pasti a neustupte ani o krok.

 

Noví nepřátelé. Staré dobré odstřelování.

  • Oblíbená rentgenová kamera se vrací, aby vám neutekl pohled na žádnou prasklou hnijící plíci nebo tříštící se zpráchnivělou kost.
  • Vyzkoušejte nejvěrnější balistiku v žánru odstřelovacích her a precizní ovládání.
  • I pod tlakem útočících zombií berte v potaz gravitaci, vítr, rychlost či stabilitu. Dobře víte, že nemůžete minout.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: Akční, Střílečky
Typ distribuce: elektronická

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: