SnowRunner - Year 2 Pass - PC

Kód: 2290
Rozšíření
Neohodnoceno
739 Kč 610,74 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

steam Steam - Aktivace

Jedná se o bonusový obsah a pro úspěšnou aktivaci je zapotřebí vlastnit základní hru SnowRunner v herním klientovi Steam!

Pozvedněte svůj herní zážitek ze hry SnowRunner na zcela novou úroveň díky Year 2 Passu. Poukaz vám ve čtyřech fázích zajistí přístup k novým vozidlů, misím, mapám a dalšímu bonusovému obsahu.

SnowRunner Year 2 Pass obsahuje:

  • Season 5: Build & Dispatch,
  • Season 6: Haul & Harvest,
  • Season 7: Compete & Conquer,
  • Season 8: New Expansion.

Detailní informace

Detailní popis produktu

SNOWRUNNER

SnowRunner je off-road simulátor nabízející desítky hodin hraní při převážení nákladů a plnění netradičních úkolů nezkrocenými končinami světa. K dispozici dostanete terénní a nákladní automobily, pomocí kterých budete muset dopravit požadovanou zásilku na vzdálená a těžko dostupná místa. Svoji sbírku vozidel si za peníze získané plněním úkolů můžete postupně rozšiřovat a zároveň můžete vylepšovat již vlastněná vozidla. Úkoly jsou rozmístěny po 3 mapách, které se nachází v americkém Michiganu, zamrzlé Alijašce a v Rusku. Ve všech mapách si pro vás autoři připravili množství překážek ve formě bláta, kamení, ledu nebo bažin, které není vůbec jednoduché zkrotit. Pomoci vám však mohou vaši přátelé, protože na splnění úkolů můžete pracovat až se 4 hráči v kooperativním multiplayeru.

 

NEHOSTINNÉ PROSTŘEDÍ

Při průjezdu mapou na vás vývojáři přichystali desítky překážek v podobě vysoké vody, zamrzlé silnice, hlubokého bahna nebo pohlcujících močálů. Pokud před převozem neprovedete důkladný průzkum okolí v jednom ze svých menších terénních vozidel, můžete být nepříjemně překvapeni a v horším případě budete muset dojít pro automobil s navijákem, které vaše zapadlé vozidlo pomůže vyprostit.

 

VOZOVÝ PARK PRO TĚŽKÉ VÁHY

Přichystány jsou pro vás desítky licencovaných automobilů, které jsou vymodelovány na základě skutečných terénních vozidel od společností Ford, Chevrolet nebo Freightliner. Za ušetřené peníze můžete svoji sbírku postupně rozšiřovat nebo vylepšovat jízdní a vzhledové vlastnosti již zakoupených aut.

 

SPOLUPRÁCE V TÝMU

Jezdit a plnit úkoly můžete buď bez pomoci a spolehnout se tak budete muset pouze na sebe, nebo si můžete s až 4 dalšími kamarády zvolit odpovídající výzvu a spoluprací se pokusit dopravit materiál na požadované místo. Jeden z vás bude řidič hlavního nákladního auta a další mu budou poskytovat podporu v případě těžko zvládnutelných cest.

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Platforma: Steam
Žánr: Simulátory
Typ distribuce: elektronická
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: