Sony PlayStation Plus členství 12 měsíců

Kód: 75
Akce
1 329 Kč 1 098,35 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

psplus  PlayStation - Aktivace

Získejte přístup k premiovým výhodám díky členství PlayStation Plus. Kupon u nás můžete platit libovolnou platební metodou - třeba i telefonem a ihned po zaplacení vám přijde emailem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Posuňte hraní na své Playstation konzoli na novou úroveň

S PlayStation Plus členstvím můžete hrát multiplayer, dostávat hry zdarma nebo dosáhnout na exkluzivní slevy. Nezáleží na tom, jestli holdujete spíše konzoli PlayStation 3, PlayStation 4 nebo snad přenosné PlayStation Vita. Výhody si můžete užít na libovolné konzoli.

Kdo by nechtěl cloudové úložiště nebo mít přístup k ukázkám těch nejlepších nebo dosud nevydaných her? Zároveň na vás také čekají speciální avatary a dynamická vizuální schémata. To vše s sebou přináší členství v PlayStation Plus. 

PlayStation Plus logo

Jaké jsou hlavní výhody členství PlayStation Plus?

  • pro nákup kuponu u nás nepotřebujete platební kartu
  • každý měsíc získáte 2 hry zdarma
  • můžete hrát online s hráči z celého světa
  • získáte přístup k exkluzivním slevám v PlayStation Store

Získejte každý měsíc hry zdarma

Díky členství PlayStation Plus získáte každý měsíc 2-3 hry zdarma. Pravidelně se tak můžete těšit na rozšíření své virutální knihovny. Rozdávají se novější i starší hry, ale vždy se jedná o zajímavé pecky, která vás budou bavit.

Hry zdarma ke členství PlayStation Plus.

Hrajte online s kamarády i ostatními hráči z celého světa

Pro milovníky hraní online je členství PS Plus nutností, jelikož odemyká právě možnost online multiplayeru, tedy hraní s přáteli i soupeři v online módu.

Výhodou je i možnost automatických softwarových aktualizací a ukládání dat do cloudu. V rámci členství získáte cloudové úložiště o kapacitě 100 GB. 

Chcete plně využívat potenciál PlayStation světa? Pak není nad čím přemýšlet. PS + je pro vás jasnou volbou. Stačí si vybrat, jestli chcete členství na 1, 3 nebo rovnou 12 měsíců, zvolit nejoblíbenější platební metodu a vrhnout se na hraní na profesionální úrovni.

PS konzole a TV.

Varianty členství PlayStation Plus

Playstation Plus 1 měsíc

Nejkratším členstvím PS Plus je měsíční verze. Může se vám hodit, pokud chcete otestovat všechny výhody nebo si jen krátce zahrát online některou ze svých her. Po měsíci už dokážete posoudit, jestli získané výhody využijete a zda má smysl zakoupení delšího členství.

Cenově je měsíční členství nejméně výhodné. Jestli PS Plus chcete využívat celý rok, vyplatí se vám pořízení některá z ostatních variant.

Playstation Plus 3 měsíce

Členství PS Plus na 3 měsíce je zlatá střední cesta. Cena už je oproti měsíční variantě o něco výhodnější a nemusíte se vázat na celý rok. Pokud ale Plusko využíváte celoročně, zvažte nákup verze na 12 měsíců, která je ještě výhodnější.

Playstation Plus 12 měsíců (Playstation Plus 365)

Pokud už víte, že PS Plus využijete po většinu roku, pořiďte si určitě členství Playstation Plus 12 měsíční členství. Cenově je ze všech variant nejvýhodnější. Navíc je i nejpraktičtější. Kód do vašeho PlayStationu zadáte jen jednou za rok a následujících 12 měsíců se o nic nemusíte starat.

Roční verze členství se dříve jmenovala Playstation Plus 365. Šlo o totožný produkt, změnil se pouze název. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Herní kupony
Typ distribuce: elektronická
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: