Soulmask

Kód: 9664
Neohodnoceno
ZDARMAZDARMA
Soulmask
749 Kč 619,01 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

steam Steam - Aktivace

Soulmask je sandboxová hra, která upřednostňuje autentický zážitek z přežití. Jako „poslední“ obdařený tajemnou maskou budou hráči bojovat o přežití v primitivní zemi opředené tajemnou vírou a razit si cestu k vzestupu.

Začněte od nuly, prozkoumávejte, budujte, verbujte kmeny, abyste posílili svůj klan, a nakonec odhalte tajemné pravdy skryté za civilizací tohoto světa.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Soulmask je sandboxová hra, která upřednostňuje autentický zážitek z přežití. Jako „poslední“ obdařený tajemnou maskou budou hráči bojovat o přežití v primitivní zemi opředené tajemnou vírou a razit si cestu k vzestupu. Začněte od nuly, prozkoumávejte, budujte, verbujte kmeny, abyste posílili svůj klan, a nakonec odhalte tajemné pravdy skryté za civilizací tohoto světa.

Závidíte mocné nadání nebo dovednost NPC? Vytvořte si vlastní! Ve hře Maska duše synchronizujte své vědomí s domorodci a verbujte je, aby posílili váš kmen. Ovládněte a převezměte jejich těla a proměňte se v kohokoli. Pokud je ve hře najdete, můžete je ovládnout!

V průběhu hry objevujte další masky, které ztělesňují ducha dávných hrdinů. Vtělte se do originálního vzhledu těchto hrdinů a jejich jedinečných schopností: ovládněte dar nesmrtelnosti, procházejte mezi nepřáteli skrytí ve stínech, střílejte naváděné střely s mrtvolnou přesností... Nyní je pro vás připraveno 10 působivých masek, které můžete objevit!

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Platforma: Steam
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: