SpellForce Conquest of Eo - PC

Kód: 7211
400 Kč 330,58 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned. 

steam Steam - Aktivace

V této strategické hře odehrávající se ve fantastickém světě SpellForce převezměte plášť svého pána jako dědice jeho tajemné kouzelnické věže.
Studujte množství kouzel, která sesíláte na země kolem vás, přivolejte fantastické přisluhovače a vycvičte mocné válečníky, aby se toužili po světě. Bojujte v rychlých, ale taktických tahových bitvách.

Detailní informace

Detailní popis produktu

SpellForce Conquest of Eo - PC


V této strategické hře odehrávající se ve fantastickém světě SpellForce převezměte plášť svého pána jako dědice jeho tajemné kouzelnické věže.
Studujte množství kouzel, která sesíláte na země kolem vás, přivolejte fantastické přisluhovače a vycvičte mocné válečníky, aby se toužili po světě. Bojujte v rychlých, ale taktických tahových bitvách.

 

Prozkoumejte říši Eo

Vyhrajte nad mocnými hrdiny a vydejte se za vás za dobrodružstvím, najděte užitečné artefakty a přísady nebo přineste zpět bohatství.
Hledejte talentované učně, kteří rozšíří svou doménu, a pracovníky, kteří pro vás získají bohaté zdroje. Odhalte tajemství zděděná po svém pánovi a sledujte jeho snahu využít a uvolnit konečný zdroj magické síly – Allfire!

 

Postavte se mocným nepřátelům

Mezi ostatními mágy jsou tací, kteří by byli proti vašemu vzestupu k moci. Budete muset čelit velkým armádám a ještě větším ambicím soupeřových mágů. Dokážete přežít boj o nadvládu?
Chcete-li rozšířit svou doménu, budete muset ovládat zdroje Allfire, abyste mohli naplnit svůj grimoár novými magickými kouzly, vyrobit mocné artefakty a rozšířit a vylepšit svou věž.

 

Volte moudře

Staňte se nekromantem vytvářejícím desítky mocných nemrtvých, alchymistou připravujícím lektvary a výbušné lahvičky pro použití v bitvě nebo umělcem vytvářejícím glyfy a magické předměty, kterými vybavíte své vojáky. Posilněte svou sílu více než 60 kouzly a více než 100 různými vojáky od nízkých skřetů po majestátní grifonky.

Nechte svou stopu

Spřátelte se s městy, sklízejte zdroje a rozšiřte svou doménu. Naplňte svůj grimoár tajemnými znalostmi, abyste porazili své soupeře, když soupeříte o zdroje síly. Lovte tajemné artefakty a odhalte dlouho skrytá tajemství Shaperů nebo převezměte kontrolu nad mýtickými místy, abyste absorbovali jejich sílu. Vylepšete svou věž a vybavte ji novými místnostmi, abyste mohli rozvíjet své panství, s vylepšeními od nekromantské krypty až po mystickou krystalovou komoru.

 

Věž za letu

Vaše nesmírná magická vyspělost umožňuje vaší věži levitovat ze země a cestovat po zemích.
Na své cestě za využíváním zdrojů magické síly na Eo budete čelit fanatikům Nové čistoty, nepřátelským žulovým trpaslíkům a krvežíznivým orkům. Setkávejte se s nemrtvými, démony a příšerami, když prozkoumáváte zapomenuté ruiny nebo pomáháte vesnici pronásledované duchy.
Možná budete dokonce muset čelit armádám přisluhovačů ostatních kouzelníků a porazit je v bitvě, abyste mohli pochodovat na věže svých konkurentů a proměnit je v trosky. Nebo možná najdete způsob, jak je uklidnit a těžit z jejich znalostí?

SpellForce: Conquest of Eo vám umožní ponořit se do bohatého světa plného magie a dobrodružství až po okraj. Uspějete nebo zahynete v boji o největšího mága, jakého kdy svět viděl?

  • Rozšiřte a vylepšete svou věž a postavte nové místnosti, abyste vytvořili cestu svého čaroděje
  • Vyberte si jeden ze tří archetypů a šesti seznamů kouzel, všechny umožňují různé styly hry
  • Naverbujte jednotlivé hrdiny a učně, aby vedli vaše jednotky
  • Nechte živý interaktivní grimoár odhalit nová tajemství a kouzla
  • Vyrobte cokoli od magických glyfů a artefaktů až po nemrtvé přisluhovače
  • Prozkoumejte více než 600 různých dobrodružství s každou procedurálně generovanou kampaní

 

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Platforma: Steam
Žánr: Strategie
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: