Spiritfarer - PC

Kód: 5259
Neohodnoceno
150 Kč 123,97 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

steam Steam - Aktivace

Spiritfarer je příjemná a útulná hra o umírání. Že si nedokážeš tuhle kombinaci představit? Přistup blíže a nech se vlákat do nádherného světa.  Díky trajektové lodi se musíš dostat k zesnulému duchovnímu. Postav loď a vyraž objevit tenhle nádherný a kreslený svět. Farmi, těž, rybař, sklízej, vař, vyráběj, a mnoho dalšího, aby sis vytvořil cestu skrz mystické moře.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Spiritfarer - PC

Spiritfarer je příjemná a útulná hra o umírání. Že si nedokážeš tuhle kombinaci představit? Přistup blíže a nech se vlákat do nádherného světa.

Díky trajektové lodi se musíš dostat k zesnulému duchovnímu. Postav loď a vyraž objevit tenhle nádherný a kreslený svět. Farmi, těž, rybař, sklízej, vař, vyráběj, a mnoho dalšího, aby sis vytvořil cestu skrz mystické moře.

Připoj se k dobrodružné výpravě jako kocour Daffodil, protože hra umožňuje také režim kooperace. Každý potřebuje parťáka a při takto osamoceném cestování dvojnásob! Strav příjemné okamžiky po boku svého spolucestujícího a vytvoř si nezapomenutelné zážitky. Můžeš natrénovat, jak se rozloučit se svými blízkými, protože o tom přece hra je. O dávání sbohem těm nejbližším.

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: Simulátory
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: