Star Wars: Squadrons - Xbox One

Kód: 937
120 Kč 99,17 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

xboxlive  Xbox One - Aktivace

Ovládněte umění leteckých soubojů v autentické hře Star Wars: Squadrons. Připravte se na adrenalinové souboje více hráčů z pohledu první osoby po boku své letky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Star Wars: Squadrons - XBOX one

 

Zachraňte galaxii

Před samotným bojem naplánujte detailně strategické manévry svého družstva a následně se pusťte do intergalaktických bitev. Vydejte se se svým týmem vstříc známým i neprozkoumaným oblastem, mezi kterými se nachází například plynný obr Yavin či měsíc Galitan.
Zachraňte galaxii

Hvězdná stíhačka pod vaší kontrolou

Zvolte si jednu z vesmírných stíhaček a pusťte se do potřebných modifikací a přerozdělování energie mezi různé interní systémy. Jakožto pilot musíte o své stíhačce vědět co možná nejvíce, proto věnujte velkou pozornost individuálním vylepšením a funkcionalitám vašeho stroje.
Hvězdná stíhačka pod vaší kontrolou

Vesmírné souboje

Můžete se těšit na množství leteckých soubojů v intenzivních bitvách 5 proti 5. Cestou k úspěchu je aktivní spolupráce s vaším družstvem a dobře promyšlená strategie. Přibližte se každým vyhraným soubojem o krůček blíž k vítězství v monumentální vesmírné bitvě ze světa Star Wars.
Vesmírné souboje

Unikátní zážitek ve VR

Vychutnejte si realistický zážitek díky podpoře virtuální reality. Nasaďte si přilbu a ponořte se do soubojů, které působí mnohem realističtěji. Díky pohyblivým senzorům na zařízení budete schopni reagovat na množství vnějších podnětů výrazně rychleji, což můžete zužitkovat v dynamických soubojích.
Unikátní zážitek ve VR

Doplňkové parametry

Kategorie: Xbox
Žánr: Střílečky
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: