Starcraft 2: Heart of the Swarm - PC

Kód: 971
Neohodnoceno
440 Kč 363,64 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

battle-net Battle.net - Aktivace

Queen of Blades je definitivně pryč. Na planetě Char využil Jim Raynor sílu starověkého artefaktu Xeland#39;Naga v zoufalé snaze zastavit zergský Roj v překročení Koprulu sektoru.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Starcraft 2: Heart of the Swarm

Toto rozšíření vyžaduje původní hru StarCraft II: Wings of Liberty, obsahuje kampaň za rasu Zergů a mnoho vylepšení do multiplayeru!

Návrat legendy, která příběhově přímo navazuje na datadisk StarCraft: Brood War a nabízí tedy možnost zapojit se do konfliktu tří známých ras - Protossů, Terranů, a Zergů, v jejichž řadách figurují dobře známé, ale i zbrusu nové jednotky.

Nechybí samozřejmě ani hrdinové, kteří posouvají kupředu dramatický příběh plný ještě dramatičtějších situací. Co se hratelnosti týče, pokračuje druhý díl směrem, který nastavila původní hra a její datadisk před deseti lety. Jde tedy opět o hodně rychlou RTS s vybalancovaným poměrem sil všech tří hratelných stran, jež kromě hlavní singleplayer kampaně, kterou máte možnost prožijí za všechny tři strany z jiného úhlu pohledu, nabízí i komplexní multiplayerovou podporu.

Hlavní rysy :
- Bohatá kampaň rasu Zergů.
- Přes 25 misí a více jak 30 hodin zábavy.
- Převod do 3D se zachováním přehlednosti.
- Nové jednotky a herní mechanizmy.
- Online multiplayer.

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: Strategie
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: