Stellaris Overlord - PC

Kód: 6670
Neohodnoceno
300 Kč 247,93 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned. 

steam Steam - Aktivace

Overlord, nové plné rozšíření pro Stellaris, poskytuje přístup k novým funkcím navrženým k odemknutí další úrovně vašeho impéria. Veďte galaxii plnou potenciálních subjektů ke slávě - nebo podrobení. Nové mechaniky poskytují mnoho způsobů, jak specializovat role vašich vazalů ve vaší říši, přivést nové planety a subjekty pod vaši vládu a nové velkolepé megastruktury, které vám umožní promítnout vaši sílu dále a rychleji.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stellaris Overlord - PC

Ať už vládnete galaxii z můstku své vlajkové lodi, nebo z honosného hlavního města svého velkolepého domovského světa, Overlord vám poskytne následující výhody vůdcovství:

Vládci určují pravidla:
Nové mechaniky vazalství vám umožní určit roli vašich nových poddaných - vytvořte nové specializované říše, které se stanou ekonomickými velmocemi, vojenskými specialisty a technologickými tvůrci. Vyjednávejte nebo vyžadujte smlouvy a dohody mezi svými vazaly, abyste určili budoucnost desítek světů, a sklízejte z toho výhody!
Sjednocená galaxie (pod tvým vedením):
Vyhledejte a sjednoťte rozptýlené říše po hvězdách! Při prozkoumávání rozlehlé galaxie narazíte na další unikátní enklávy lidí, od tajemných šroubovic až po militaristické žoldáky a mazané zachránce. Navážete vzájemně výhodné vztahy a získáte jejich jedinečné služby, nebo se podřídí vaší vládě silou?
Pět nových původů, kterým můžete vládnout:
Prakem ke hvězdám - Nedaleko vaší domovské planety byly objeveny zničené zbytky kvantového katapultu - jaká tajemství by mohl odhalit, pokud budou vaši lidé dost chytří na to, aby ho znovu zprovoznili?
Podzemí - Váš druh se přizpůsobil životu v podzemí a vyniká v hornictví a archeologii. Podívejte se, co vás čeká daleko, daleko nad povrchem!
Učitelé z rubáše - Rozvíjejíce se v kontaktu se zvědavými psiony známými jako Šroubovice, se vaše říše naučila leccos o rozšiřování jejich mysli!
Progenitorský úl - Pod tvým vedením může tato úlová říše dosáhnout více než kdykoli předtím... ale bez tvého vedení se úl propadne do záhuby!


Inženýr budoucnosti:
Nové technologické vymoženosti poskytnou vašemu impériu výhodu, kterou potřebuje, aby se stalo dominantní silou v celé galaxii.
Orbitální prstence pozvednou váš vliv (a obranu) při velkolepých demonstracích moci z vašich planet dále do vesmíru.
Hyperreléové dráhy poskytnou vašim flotilám možnost prosazovat svou vůli napříč hvězdami rychleji než kdykoli předtím.
Kvantové katapulty umožňují nové způsoby rychlejší reakce v galaxii při projekci vaší moci - pro vaši flotilu je to však odvážná jednosměrná cesta!
Čtyři nové hudební skladby, které inspirují váš vzestup k velikosti.
Některé funkce mohou vyžadovat obsah prodávaný samostatně. Před nákupem rozšíření se ujistěte, že vlastníte základní hru Stellaris.

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Platforma: Steam
Žánr: Akční
Typ distribuce: elektronická
Jazyk: Angličtina, Francouzština, Němčina, Španělština, Italština, Polština, Ruština

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: