Street Fighter 6 - Ultimate Edition - PC

Kód: 8790
1 149 Kč 949,59 Kč bez DPH
Předobjednávka - doručení 2.6.2023

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

steam Steam - Aktivace

Přichází nejnovější výzva od Capcomu! Street Fighter™ 6 vychází celosvětově 2. června 2023 a představuje další vývoj série.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Street Fighter 6 - Ultimate Edition - PC

Ultimate Edition obsahuje:

 • Roční Ultimate Pass

  • 4 dodatečné postavy
  • 4 dodatečné barvy pro postavy: Barvy 3-10 pro Outfit 1
  • 4 kostýmy dodatečných postav: Kostým 2 (včetně barev 1-10)
  • 4 kostýmy dodatečných postav: Kostým 3 (včetně barev 1-10)
  • 2 dodatečné arény
  • Bonus za nákup: 7 700 Jízdenek

Nová éra bojových her je tady. Street Fighter 6 přináší evoluci bojových her s třemi módy Fighting Ground, World Tour a Battle Hub. Všichni hráči jsou vítáni, nikdo se nerodí šampiónem. Musíte se dopracovat krůček po krůčku, úder po úderu, na čelo. Přijmete výzvu a postoupíte na další level?

Ovládněte bojové pole

Street Fighter 6 nabízí vyspělý bojový systém s třemi typy ovládání - Klasický, Moderní a Dynamický - které vám umožní rychle hrát podle vaší úrovně dovedností. Nová funkce komentáře v reálném čase přidává napětí soutěžního zápasu a zároveň poskytuje snadno srozumitelné vysvětlení vaší hry. Systém Drive Gauge je novým způsobem, jak spravovat vaše zdroje. Použijte ho moudře, abyste dosáhli vítězství.

Prozkoumejte ulice ve World Tour

Objevte význam síly ve World Tour, ponořujícím se singleplayerovém příběhovém módu. Vezměte svého avatara a prozkoumejte Metro City a další místa. Setkejte se s mistry, kteří vás vezmou pod svá křídla a naučí vás svůj styl a techniky.

Hledejte soupeře v Battle Hubu

Battle Hub představuje hlavní mód Street Fighter 6, kde se hráči mohou shromažďovat a komunikovat a společně se posilovat. Použijte avatar, kterého jste vytvořili ve World Tour, pro prohlížení skříněk na Battle Hubu a hraní proti ostatním hráčům, nebo se přesuňte do herního centra, abyste si zahráli některé z klasických arkádových her od Capcomu.

Vaše cesta k tomu, abyste se stali světovým bojovníkem, začíná tady.

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: Akční, Hra pro více hráčů, 2D bojové, Hra pro jednoho hráče
Typ distribuce: elektronická
Platforma: Steam

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: