Supermarket Shriek - PS4

Kód: 8462
Neohodnoceno
603 Kč 498,35 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned. 

 psplus PlayStation - Aktivace

Supermarket Shriek je nekonvenční party hra s arkádovými prvky, kterou vyvinulo studio Billy Goat Entertainment a vydala společnost PQube. Hra byla původně vydána v červnu 2019 pro Xbox One a později pro PlayStation 4, Nintendo Switch a PC.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Supermarket Shriek - PS4

Hra se zaměřuje na dvojici neobvyklých postav - člověka a kozu - kteří společně sedí v nákupním vozíku. Hráči ovládají vozík pomocí křiků postav a musí se dostat přes různé úrovně plné překážek a nástrah, které se odehrávají ve velkých obchodech, supermarketech a obchodních centrech. Cílem je dokončit každou úroveň co nejrychleji a se co nejmenším počtem chyb.

Supermarket Shriek nabízí jednoho hráče i kooperativní režim pro dva hráče, kde každý hráč ovládá jednu z postav a musí spolupracovat, aby navigovali vozík přes překážky a dosáhli cíle. Hra také obsahuje režim pro více hráčů, kde až čtyři hráči mohou soutěžit ve split-screen závodech nebo se účastnit různých výzev a miniher.

Supermarket Shriek on Steam

Grafika ve hře je jednoduchá, ale atraktivní, s barevnými a rozmanitými prostředími a animovanými postavami. Zvuková stránka hry zahrnuje hlasité křiky postav, které ovládají vozík, a příjemnou hudební doprovod.

Supermarket Shriek je zábavná a originální party hra, která poskytuje hodiny zábavy pro hráče, kteří hledají neobvyklý a humorný zážitek. Hra je ideální pro přátelské setkání nebo rodinnou zábavu a nabízí jedinečný mix arkádové hratelnosti a kooperace.      

Supermarket Shriek on Steam

Doplňkové parametry

Kategorie: PlayStation 4
Žánr: Arkádový
Typ distribuce: elektronická
Platforma: PS4

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: