Syberia The World Before Deluxe Edition - PC

Kód: 6188
Neohodnoceno
280 Kč 231,40 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (2 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned. 

steam Steam - Aktivace

Vývojáři „Koalabs“ společně se studiem „Microids“ představují nový díl kultovní dobrodružné herní série Syberia s názvem Syberia: The World Before. Hra vypráví příběh dvou postav, z nichž jedna žije na úsvitu druhé světové války a druhá dnes. Vaším cílem bude vtělit se do dvou postav a odhalit velká tajemství hry. Hádanky a záhady se budou navzájem provázet, ale nakonec najdete odpovědi na všechny otázky. Tato tajemství však nebyla odhalena příliš dlouho.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Syberia The World Before - PC

Vývojáři „Koalabs“ společně se studiem „Microids“ představují nový díl kultovní dobrodružné herní série Syberia s názvem Syberia: The World Before. Hra vypráví příběh dvou postav, z nichž jedna žije na úsvitu druhé světové války a druhá dnes. Vaším cílem bude vtělit se do dvou postav a odhalit velká tajemství hry. Hádanky a záhady se budou navzájem provázet, ale nakonec najdete odpovědi na všechny otázky. Tato tajemství však nebyla odhalena příliš dlouho. Syberia je stará a legendární série her dobrodružného žánru a staří fanoušci tohoto žánru dlouho čekali na Syberia: The World Before (PC) Steam Key.

 

Vlastnosti:

  • Jedinečný svět . Poetický svět autora Benoita Sokala zaujme úchvatnými krajinami a ikonickými postavami;
  • Hádanky a hlavolamy . Hra pokračuje v tradici série a nabízí hráčům nepřeberné množství náročných hádanek;
  • Bohatá historie . Objevte lákavý příběh hry a zajímavé dialogy postav;
  • Soundtrack Inon Zur . Nechte se zavést soundtrackem hry do jejího světa. Skladatel také složil hudbu pro hry Syberia 3, Fallout, Dragon Age a Prince of Persia.

Syberia – jedna z nejznámějších dobrodružných herních sérií

V nejnovějším díle série Syberia, The World Before, zažijte základní prvky hry dobrodružného žánru – hru typu Point and Click, během níž musíte cestovat úrovněmi hry a řešit různé hádanky a také komunikovat s jinými dobře napsanými postavami. Hry Syberia mají speciální příběh a výjimečné dialogy postav, takže hráči, kteří oceňují příběh ve hrách, budou hru Syberia: The World Before (PC) Steam Key dlouhodobě hodnotit a doporučovat. Čeká vás atmosférické, jemné a smysluplné dobrodružství. Odhalte pro sebe tajemství hry The World Before.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Platforma: Steam
Žánr: Adventura
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: