Tails of Iron - Nintendo Switch

Kód: 8384
Neohodnoceno
399 Kč 329,75 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned. 

Nintendo aktivace : https://ec.nintendo.com/redeem

Tails of Iron je ručně kreslené epické dobrodružné RPG s krutě brutálními souboji, které se odehrává v ponuré zemi sužované válkou. V roli dědice krysího trůnu Redgiho se musíš pustit do obnovy svého zničeného království a vyhnat z něj nemilosrdný klan žabáků vedený jeho zběsilým vůdcem Greenwartem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tails of Iron - Nintendo Switch

Během průzkumu klamně okouzlujícího světa se setkáš se spoustou jedinečných společníků, kteří jsou připraveni ti při dobrodružství pomoci. A pomoc rozhodně budeš potřebovat, ať už jde o nové recepty na jídlo, plány na výrobu smrtících zbraní a brnění, nebo dokonce o krtčí opancéřovaný pojízdný stroj!  

Překonej svůj strach. Zachraň své bratry. Obnov své království. Tvůj příběh právě začíná…  

Buy Tails of Iron from the Humble Store and save 65%

Osvoj si brutální souboje

Království je plné nebezpečí – od žabáckých zombíků po obrovské larvy – a všeho mezi tím. Pokud máš každé nebezpečné střetnutí překonat, musíš studovat útoky protivníka a podle toho reagovat! Naštěstí máš k dispozici celou řadu smrtících schopností, včetně protiútoků a smrtících poprav, nemluvě o bezkontaktních útocích pomocí šikovného luku s šípy.

Tails of Iron Steam CD Key | Nakupujte levněji na Kinguin 

Prozkoumej Krysí království

Za doprovodu chraplavého vyprávění legendárního Douga Cockla (oslavovaného ve světě RPG) se ve středověké fantasy vydáš na velkolepé dobrodružství napříč Krysím královstvím. Plň vedlejší úkoly a pusť se do nájemných lovů, během nichž si přijdeš na další zlaťáky, nebo spoj síly s bystrým společníkem a zvrať podmínky boje na svou stranu.

Tails Of Iron review: a fun 2D Soulslike with a bit too much padding | Rock Paper Shotgun

Přizpůsob si útok k obrazu svému

Redgiho bojový styl můžeš měnit podle toho, jak si která situace žádá. Těžká zbroj poskytuje lepší ochranu, avšak vyplatí se nevyhnutelná ztráta rychlosti při úhybech a úskocích před příchozími útoky? A pak je tu samozřejmě otázka zbraně: sekery jsou úderné, zatímco oštěpy rychlé a pohotové. Třeba dáš ale přednost všestrannému využití svého věrného meče?

Tails of Iron  

Připrav se na divoké souboje s bossy

Nebezpečí číhá za každou muchomůrkou, a proto když dojde na zničující souboje s bossy, musíš mít svůj důvtip i ostří dobře nabroušené. Tihle přerostlí obojživelníci jsou chladnokrevní v každém slova smyslu a každý z nich představuje jedinečnou bojovou výzvu. Chceš-li přiklonit vítězství na svou stranu, budeš potřebovat víc než jen dobrou zbroj.

Tails of Iron review | Tom's Guide  

Vař lektvary, vyráběj zbraně a kovej zbroje

V Redgiho pevnosti se zabydleli rovněž jeho bratři Rem-Rem, Bam-Bam a Dug. Rem dokáže z jakýchkoliv surovin nalezených napříč světem uvařit lahodné životabudiče, Bam pak podle konstrukčních plánů, které během svého putování s kapkou úsilí najdeš, dokáže vyrábět nové zbraně a zbroje. Pak je tu také Dug, který ti poskytne informace o nových úkolech dostupných po celém království. 

Komunita služby Steam :: Tails of Iron

Klíčové prvky:

 • Užij si brutální souboje inspirované žánrem „souls-like“, ve kterých není nouze o úhybné manévry, protiútoky ani smrtící popravy.
 • Vydej se na průzkum rozsáhlého a spletitého království, které se skládá ze šesti různých biomů, z nichž každý má své vlastní skryté stezky a tajemství.
 • Nech se okouzlit podmanivým příběhem za doprovodu hlubokého, chraplavého hlasu legendárního Douga Cockla.
 • Přizpůsob si svůj útočný styl pomocí široké škály různorodých zbraní a zbrojí.
 • Sestav si družinu odvážných společníků, kteří ti ve vybraných misích budou pomáhat.
 • Plň vedlejší úkoly a vydělej pár dalších zlaťáků.
 • Hledej speciální konstrukční plány, které ti umožní výrobu nových, silných zbraní.
 • Sbírej vzácné suroviny a vař lahodné životabudiče.
 • Připrav se na divoké souboje s bossy, přerostlými generály klanu žabáků.
 • Propadni nádhernému a s citem vytvořenému ručně kreslenému 2D stylu.  

Doplňkové parametry

Kategorie: Nintendo Switch
Žánr: Akční, Adventura
Typ distribuce: elektronická
Platforma: Nintendo Switch

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: