Team Sonic Racing - Nintendo Switch

Kód: 8318
400 Kč 330,58 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned. 

Nintendo aktivace : https://ec.nintendo.com/redeem

Jak je u podobných her zvykem, během závodu je povoleno vše, takže se těšte na nekompromisní bouračky, zrychlovací panely a nebo třeba rakety, se kterými můžete soupeři rovnou vystřelit naději na vítězsrví z hlavy. Všech 15 hratelných postav ze světa Sonica si samozřejmě můžete přizpůsobovat dle své libosti, a to včetně jejich vozidel.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Team Sonic Racing - Nintendo Switch

Z názvu vyplývá, že zajezdit si budete moci i s přáteli, a to nejen proti sobě, ale také jako spojenci v týmu. Pro kooperativní závodění jsou zde připraveny speciální týmové útoky, které pořádně zamíchají kartami i v těch nejtěžších chvílích. Přes internet se jednoho závodu bude moci zúčastnit až 12 hráčů a dále je tu i režim rozdělené obrazovky až pro čtyři. Hra bude doslova překypovat různými závodními režimy, takže poskytne zábavu na mnoho týdnů.

Team Sonic Racing for Nintendo Switch - Nintendo Official Site

Zajímavosti:

V této hře lze sestavit týmy tak, že se spolu v jednom týmu octnou normálně nepřátelské postavy, například Sonic a Eggman.

Vozidlo robota jménem Omega nemá žádné ovládací prvky a je zřejmě součástí jeho samého.

Ke hře byl vytvořen speciální komiks a animovaný seriál s názvem Team Sonic Racing Overdrive.

Doplňkové parametry

Kategorie: Nintendo Switch
Žánr: Závodní
Typ distribuce: elektronická
Platforma: Nintendo Switch

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: