Tekken 8 - Xbox X|S

Kód: 9215
ZDARMAZDARMA
Tekken 8 - Xbox X|S
1 550 Kč 1 280,99 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned. 

xboxlive  Xbox One - Aktivace

Zbrusu nový díl legendární bojové série přenáší nelítostné akční souboje v různých arénách do nové generace! Staňte se svědky pokračování tragické ságy rodu Mishima a světem otřásajících soubojů, které vyvstaly z nenávisti mezi otcem a synem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Boj o přežití

TEKKEN 8 – zbrusu nový díl legendární bojové série přenáší nelítostné akční souboje v různých arénách do nové generace! Staňte se svědky pokračování tragické ságy rodu Mishima a světem otřásajících soubojů, které vyvstaly z nenávisti mezi otcem a synem. Po porážce Heihachiho Mishimy pokračuje Kazuya v dobývání globální nadvlády a využívá síly organizace G Corporation k válce proti světu. To přinutí Jina Kazamu postavit se čelem svému osudu, kdy se po setkání se svou dávno ztracenou matkou vydává zastavit hrůzovládu svého otce Kazuyi.

Nová hra, nové soupeření

Ve hře TEKKEN 8 budete mít možnost důvěrně poznat hned 32 bojovníků v grafickém zpracování nové generace! Všichni pak byli nově vytvořeni od základu, což vám umožní vidět každý vyrýsovaný sval, kapku krve i potu, takže bojiště ožijí v dosud netušených detailech a budou zase o kousek uvěřitelnější.


 

Klíčové vlastnosti:

  • Další příspěvek do legendární série oblíbených bojových her TEKKEN
  • Vydejte se do boje s ultra realistickým grafickým zpracováním nové generace a plynulými animacemi se senzačními bojovými efekty
  • Pokračujte v tragické příběhové sáze rodů Mishimaa Kazama, v němž prožijete příběh dlouhotrvající nenávisti mezi otcem a synem
  • Solidní seznam více než 32 postav základního rosteru zahrnuje zcela nové bojovníky a společně s jedním z největších seznamů pohybů na světě vám zajistí maximální svobodu bojového stylu
  • Vyzkoušejte režim Arcade Quest pro jednoho hráče, v němž si vytvoříte avatara a vydáte se porážet nepřátele a získávat odměny do tak trochu jiné automatové herny
  • Přístupná hra pro bojovníky všech dovednostních úrovní
  • Launch edice obsahuje základní hru, herní krabičku, kovovou destičku Burning Chain a samolepky G Corporation

 

Pokračujte v tragickém boji dvou klanů ve hře TEKKEN 8. Ta se vrací s více jak 30 základními postavami, novým systémem Heat, umožňujícím ofenzivnější hru a úchvatným audiovizuálním zpracováním, vytvořeným pro herní zařízení nové generace. Ve speciální edici obsahující základní hru a spoustu dalšího fyzického obsahu.

 

Tekken 8: Launch Edition, PS5

 

Přes 30 povědomých i zbrusu nových hratelných postav

Zažijte další kapitolu jedné z vůbec nejdéle pokračujících příběhových linek videoherní historie. I tentokrát na vás čekají desítky unikátních přepracovaných bojovníků a nový systém Heat, s jehož pomocí rozdrtíte své protivníky na prach. Pokochejte se realistickou grafikou, vytvořenou exkluzivně pro novou generaci hardwaru, která realisticky předvede každý moment úderu a agresivní superpohyby.

 

Tekken 8: Launch Edition, PS5

Staňte se součástí obrovské komunity bojovníků

TEKKEN 8 se může pochlubit rozsáhlou komunitou aktivních hráčů a hlubokozapuštěnými kořeny v e-sportu, přičemž přináší spoustu nového obsahu, ze kterého se budou moci těšit jak nováčci, tak i zkušení matadoři série. To vše s dlouhotrvající podporou v rámci Season Passů a DLC postav, včetně hostů z dalších legendárních herních sérií. Vy si tak budete jisti, že vždy budete mít s kým hrát a vaše hra bude vždy maximálně svěží.

 

Tekken 8: Launch Edition, PS5

Založte si postavu a poznejte systém TEKKEN zábavným způsobem

V novém režimu pro jednoho hráče nazvaném „Arcade Quest“ si hráči mohou vytvořit vlastního avatara a porazit své soupeře v různých arkádových hernách. Tento režim slouží jakožto úvod do hraní hry TEKKEN 8 a umožňuje hráčům získat základní znalosti, naučit se praktické techniky a užít sijedinečný příběh a bitvy odlišné od běžných zápasů. Jak hlavní hrdina roste, tak společně s vámi stále silnějším protivníkům. V průběhu postupu příběhem si navíc budete moci odemknout různé předměty sloužící k přizpůsobení hratelných postav i avatarů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Xbox
Žánr: Akční
Typ distribuce: elektronická
Platforma: Steam
Jazyk: Angličtina, Francouzština, Němčina, Španělština, Italština, Polština, Ruština

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: