The Dark Pictures Anthology The Devil in Me - PC

Kód: 7133
400 Kč 330,58 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned. 

steam Steam - Aktivace

Série samostatných rozvětvených filmových hororových her ze studia Until Dawn se rozrostla o nový díl. The Devil In Me je čtvrtá hra v sérii The Dark Pictures a finále první sezóny. Dokážete přechytračit vraha a zachránit všechny? Osud postav ve vašich rukou!

Detailní informace

Detailní popis produktu

The Dark Pictures Anthology The Devil in Me - PC


Pokračování hororových příběhů z The Dark Anthology nás tentokrát zavede do novodobé repliky „Vražedného hradu" prvního zdokumentovaného sériového vraha H.H. Holmese. Skupinka tvůrců dokumentárních filmů do domu dorazí po záhadném telefonickém pozvání. Záhy však nic není takové, jaké se zdá a věci dostávají nečekaný a značně krvavý spád.

 

 

Murder hotel vás vítá

Nic tu není, jak se zdá a vybavení hotelu je k smrti dobré! Prozkoumejte každičký kousek hotelu postaveného pro návštěvníky Světové výstavy. Pomocníka vám budou dělat nové herní prvky, například inventář postavy, hádanky s nástroji a rozšířené možnosti pohybu – běh, skok a šplh.

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Vaši smrt si naplánoval

Pokuste se uniknout z mučivých spárů této zvrácené zrůdy, co se za každou cenu hodlá stát nejnebezpečnějším americkým sériovým vrahem. Přežijete vražedné pasti, které jsou výplodem jeho choré mysli?

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Nehrajte o samotě

Zažijte děsivé zkoušky věrnosti – dokážete riskovat vlastní život pro někoho, na kom vám záleží? Dva kritikou oceňované režimy pro hru více hráčů jsou zpět: sdílejte svůj příběh s kamarádem on-line nebo si předávejte ovladač v off-line režimu pro pět hráčů, protože v množství je síla. Dokážete přechytračit zabijáka a dostat ven celý štáb? Ve vašem příběhu můžou přežít či zemřít všechny hratelné postavy.

Přejeme hezký pobyt

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: Dobrodružné
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: