The Elder Scrolls 5: Skyrim Triple DLC Pack

Kód: 5688
Rozšíření
239 Kč 197,52 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned. 

steam Steam - Aktivace

The Elder Scrolls V: Skyrim Triple DLC Pack obsahuje:

  • The Elder Scrolls V: Skyrim - Dawnguard,
  • The Elder Scrolls V: Skyrim - Hearthfire,
  • The Elder Scrolls V: Skyrim - Dragonborn.

Detailní informace

Detailní popis produktu

The Elder Scrolls 5: Skyrim Triple DLC Pack

 

The Elder Scrolls V: Skyrim Triple DLC Pack obsahuje:

  • The Elder Scrolls V: Skyrim - Dawnguard,
  • The Elder Scrolls V: Skyrim - Hearthfire,
  • The Elder Scrolls V: Skyrim - Dragonborn.

 

Dawnguard je první oficiální přídavek pro hru The Elder Scrolls V: Skyrim – hru roku 2011. Upíří Lord Harkon se navrátil k moci. Za pomoci Svitku předků se snaží o něco nepředstavitelného – o zničení samotného slunce. Přidáte se k prastarému řádů Dawnguard a zastavíte ho? Nebo se sami stanete upířím Lordem? Při plnění úkolů z nové dějové linie Vaší frakce v nových lokacích je konečná volba pouze na Vás. Nové zbraně, brnění, kouzla a výkřiky. Přidejte se k Dawnguardu a ovládněte zcela nové samostříly, vytvářejte si vlastní šípy, šipky a zbraně z dračích kostí. Využijte nové zbraně, brnění, kouzla a výkřiky včetně výkřiku Roztrhnutí duše, který vyrve duši z Vašich nepřátel a promění je ve Vaše přisluhovače.

Hearthfire - v pořadí už druhé DLC pro Skyrim asi překvapilo málokterého hráče, ale náplň rozšíření už možná ano. Ti z vás, kdo čekali na novou porci dobrodružství, máte smůlu. Pokud tedy za dobrodružství nepovažujete pěstování květáku. Toto rozšíření se soustředí primárně na kutily a jejich klidné chvíle. Umožňuje nejen postavit si zmíněný dům od kuchyně až po kovárnu, ale také své obydlí přestavovat až do podoby velkého paláce. Za domem určitě nesmí chybět zahrada se skleníkem. Rodina a služebnictvo pak vyplní prázdnotu a zažene samotu, kterou byste ve svém novém domově jistě začali dříve či později pociťovat, i kdybyste se tam zařídili sebelépe.

Dragonborn je rozšíření, které vám umožní létat na dracích v severském ostrově Solstheim, tedy na stejném místě, kde se odehrávala expanze Bloodmoon pro "Elder Scrolls III: Morrowind". Leží na hranicích mezi Morrowindem a Nordem, vlastně Skyrimem.

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Platforma: Steam
Typ distribuce: elektronická
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: