The Elder Scrolls Online High Isle Upgrade - PC

Kód: 6693
Rozšíření
440 Kč 363,64 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

https://account.elderscrollsonline.com/

Pusťte se do Odkazu Bretonců, celoročního dobrodružství v ESO, a objevte velkolepé vyprávění rozpínající se přes tři DLC a kapitolu High Isle. Čeká vás příběh rytířské cti a politických převratů odehrávající se ve strhujících kulisách souostroví Systres.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

The Elder Scrolls Online High Isle Upgrade - PC

  • Pusťte se do Odkazu Bretonců, celoročního dobrodružství v ESO, a objevte velkolepé vyprávění rozpínající se přes tři DLC a kapitolu High Isle. Čeká vás příběh rytířské cti a politických převratů odehrávající se ve strhujících kulisách souostroví Systres.

    MAXIMÁLNÍ SVOBODA

    Vytvořte si vlastní RPG postavu, vrhněte se do dobrodružství o samotě nebo s přáteli a určete svůj osud v neustále se rozrůstajícím světě. Bez omezení úrovně můžete ve skutečně otevřeném světě kdykoliv cestovat kamkoliv. V Elder Scrolls Online je volba jen na vás.

    ZVOLTE SI SVÉ DOBRODRUŽSTVÍ

    Zahajte své dobrodružství, jak je vám libo: vyrazte z Coldharbouru v základní hře, bojujte s draky v kapitole Elsweyr nebo se v kapitole Blackwood postavte Princi zkázy Mehrunesi Dagonovi. Novým hráčům je dostupný veškerý obsah, a tak můžete mezi dobrodružstvími přecházet zcela dle libosti.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: RPG
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: