The Legend of Zelda: Breath of the Wild - Nintendo Switch

Kód: 8399
2 100 Kč 1 735,54 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned. 

Nintendo aktivace : https://ec.nintendo.com/redeem

Putování divočinou v království Hyrule rozhodně není jednoduché. Musíte přejít vysoké hory, prozkoumat opuštěné věže, přejít rozlehlé pouště i pole a ještě ke všemu na vás každou chvíli můžou zaútočit nepřátelé. Hlídejte si, abyste byli správně oblečení do všech podmínek, a nezapomeňte si obstarat jídlo lovením divoké zvěře nebo sbíráním jedlých plodů. Také vás čeká projít stovku Svatyní a správně splnit jednotlivé úkoly, které v nich najdete. Jedině tak totiž získáte neocenitelné předměty, které vám mohou na vašich dobrodružných cestách velmi pomoci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

The Legend of Zelda: Breath of the Wild - Nintendo Switch

Divočina

V nové verzi oblíbené série The Legend of Zelda, která nese název Breath of the Wild, vás čeká úplně jiný svět, než na který jste byli v předchozích verzích zvyklí. Tentokrát budete muset dokázat přežít v divokých lesích, horách pokrytých sněhem, vyprahlých pouštích nebo nekonečných polích. Dokážete si zajistit dostatek potravy během putování v nehostinných krajinách?

Legend of Zelda: Breath of the Wild review: expansive - and totally  brilliant | Stuff

Zpustošené království

Na své cestě narazíte na pozůstatky království Hyrule, ve kterém je přes sto Svatyní zkoušek. V každé z nich na vás čeká nějaký úkol, po jehož správném vyřešení získáte odměnu, která se vám jistě během dalších cest bude hodit. Zároveň ale musíte myslet i na jídlo, abyste vůbec přežili. Naučíte se lovit divokou zvěř nebo sbírat plodiny, které jsou nezbytnou součástí elixírů. Ty budete potřebovat, abyste měli během svého dobrodružství dostatek energie.

Nepřátelé jsou všude

Během hry se setkáte s nejrůznějšími nepřáteli. Budete se muset připravit na nečekané boje o život s nebezpečnými protivníky. Je potřeba, abyste se dokázali co nejrychleji a nejsprávněji rozhodnout, jakou strategii na jednotlivé příšery použijete, protože v těchto chvílích je každá sekunda drahá. Pomoci vám může správné oblečení, se kterým budete rychlejší a tišší, nebo postava amiibo vlčího Linka (prodávaná samostatně), kterou můžete ke hře připojit.

Buy The Legend of Zelda: Breath of the Wild Switch Nintendo Eshop

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Nintendo Switch
Žánr: Akční, Dobrodružné
Typ distribuce: elektronická
Platforma: Nintendo Switch

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: