The Lords of the Fallen - PC

Kód: 8923
Novinka
Neohodnoceno
ZDARMAZDARMA
The Lords of the Fallen - PC
780 Kč 644,63 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

steam Steam - Aktivace

Ve zbrusu nové temné fantasy akční RPG hře Lords of the Fallen na vás čeká obrovský svět. Vydejte se v roli jednoho z legendárních Temných křižáků na velkolepou výpravu za svržením démonického boha Adyra.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lords of the Fallen přináší zbrusu nové epické RPG dobrodružství v rozsáhlém, vzájemně propojeném světě, který je víc než pětkrát větší než původní hra.Po éře nejkrutější tyranie byl démonický bůh Adyr konečně poražen. Ale bohové... neumírají navždy. Nyní, kdy uplynuly celé eony, se blíží Adyrovo vzkříšení. V téhle rozsáhlé RPG hře s kolosálními bitvami s bossy, rychlými a náročnými souboji, vzrušujícími střetnutími i hluboce propracovaným příběhem se v roli jednoho z legendárních Temných křižáků vydáte napříč říšemi živých i mrtvých. Bude vaše legenda legendou světla… nebo temnoty?
Odvažte se doufat.

Prozkoumejte rozsáhlý, propojený svět

Vydejte se na cestu napříč dvěma rozsáhlými paralelními světy ve velkolepé výpravě za svržením Adyra. Zatímco říše živých představuje vlastní brutální výzvy, v noční můře říše mrtvých na vás číhají nevýslovné hrůzy.

Definujte svou vlastní legendu

Široká škála vizuálních možností vám dovolí přizpůsobit si vzhled vlastní postavy a následně pro ni vybrat jednu z devíti tříd. Ať už se vydáte jakoukoliv cestou, svou postavu budete rozvíjet podle vlastního herního stylu – vylepšováním statistik, zbraní, zbroje a kouzel.

Ovládněte rychlý a plynulý náročný taktický boj

V přežití mohou doufat pouze ti, kteří zvládnou propracovaný systém taktického boje. Vyberte si ze stovky jedinečných brutálních zbraní nebo vyměňte čepele za magii a zaútočte ničivými arkány.

Spojte se nebo bojujte v online hře pro více hráčů

Prožijte rozsáhlou kampaň pro jednoho hráče o samotě, nebo do svého dobrodružství přizvěte druhého hráče a hrajte s ním v nepřerušované online kooperaci. Ale pozor – útočit na vás mohou, a taky budou, hrdinové z ostatních říší.

Ovládněte zařízení bezbožné moci

Vaše lucerna vládne bezbožnou mocí, která umožňuje přechod mezi světy. Pomocí temného umění se dostanete na zapomenutá místa, objevíte bájné poklady, a dokonce můžete manipulovat s duší svého nepřítele.

Povstaňte z mrtvých

Padněte v říši živých a znovu povstaňte… v říši mrtvých. Zatímco se na vás budou snášet pekelná stvoření všemožných druhů, budete bojovat o poslední šanci na návrat mezi živé.


Klíčové prvky:

  • Vydejte se do dvou rozsáhlých paralelních světů... živých... a mrtvých.
  • Ovládněte rychlý, plynulý a náročný bojový systém.
  • Vyjděte vítězně z epických bitev s kolosálními bossy.
  • Osvojte si ničivé magické útoky a bonusy.
  • Přizvěte druhého hráče a zapojte ho do svého tažení během nepřerušovaného online hraní pro více hráčů.
  • Setkejte se s celou řadou postav, které vám ochotně podají pochybnou ruku...
  • Přizpůsobte si svou vlastní postavu.
  • Vyberte si z 9 výchozích tříd postav, mezi nimiž nechybí rytíř, lotr či učedník ohně.
 

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Platforma: Steam
Žánr: RPG, Akční
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: