The Outer Worlds Expansion Pass - PC

Kód: 4386
Neohodnoceno
130 Kč 107,44 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

steam Steam - Aktivace

Nechte se pohltit hrou a poznejte nejvzdálenější kolonii v galaxii. Prozkoumejte tajemné místo jménem Halcyon, vyberte si svou roli ve hře a určete vývoj celého příběhu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

The Outer Worlds Expansion Pass - PC

Obsahuje DLC:

  • The Outer Worlds: Peril on Gorgon.
  • The Outer Worlds: Murder on Eridanos

Hlavní důvody proč zakoupit Expansion Pass:

  1. Zažijte nové tajemné konflikty, zajímavé questy, podivná nová místa, výstřední zbraně, úskočné postavy.
  2. Prozkoumejte temná tajemství jednoho z nejambicióznějších vědeckých počinů v Halcyonu.
  3. Vydejte se na oblohu Eridanos a odhalte největší záhadu vraždy v kolonii Halcyon!

O The Outer Worlds Expansion Pass PC - DLC

  • Outer Worlds Expansion Pass obsahuje dvě příběhová rozšíření dodávaná se slevou.
  • Zažijte tajemné nové konflikty, zajímavé questy, podivná nová lokace, výstřední zbraně, úskočné postavy a další způsoby, jak pomoci nebo se vzepřít Board of Halcyon ve dvou nových narativních rozšířeních pro temně humornou, kritikou uznávanou a oceňovanou sci- fi RPG od Obsidian Entertainment and Private Division.
  • The Outer Worlds: Peril on Gorgon. Prozkoumejte temná tajemství jednoho z nejambicióznějších vědeckých počinů v Halcyonu: vývoje a syntézy Adrena-Time, léku určeného ke zlepšení produktivity pracovníků v celé kolonii.
  • The Outer Worlds: Murder on Eridanos Vydejte se na oblohu Eridanos a odhalte největší záhadu vraždy v kolonii Halcyon! Všichni jsou podezřelí z této zvláštní děvky poté, co Rizzova najatá mluvčí, slavná Halcyon Helen, skončí mrtvá.

Vývojáři her Pillars of Eternity a Fallout: New Vegas přináší tuto novou sci-fi RPG hru pro jednoho hráče, která zaujme i toho nejnáročnějšího dobrodruha, který touží poznat futuristickou vizi vzdálených zákoutí galaxie. Hra nabízí skvělou příležitost prozkoumat nejvzdálenější části vesmíru, umožňuje seznámit se s nejrůznějšími frakcemi, které svádí boj o moc. Jedinečnost hry spočívá v možnosti vlastního výběru postavy, která ovlivní vývoj celého příběhu.

The Outer Worlds - PC

Vytvořte si vlastní svět

Hrajte celou hru po svém. Jen na vás je, jak bude celý příběh probíhat, vaše rozhodnutí ovlivní nejen vaši postavu, ale i vaše herní společníky a podobu konce hry.
Vytvořte si vlastní svět

Využijte pozitivně své nedostatky

Nejen silné stránky formují skutečného hrdinu. Tato hra vám nabízí jedinečnou možnost, jak využít své slabosti k dosažení co nejlepších výsledků. V průběhu hry jsou monitorovány oblasti, ve kterých nejste úplně silní, a díky tomu se vám nabízí možnost zahrnout tyto slabiny do hry výměnou za jedinečné schopnosti.
Využijte pozitivně své nedostatky

Staňte se silným vůdcem

V průběhu hry se budete střetávat s řadou postav, které budou mít zájem se k vám přidat. Každá z nových postav bude vynikat jedinečnými schopnostmi, bude mít vlastní cíl, motivaci i ideály. Jen na vás je rozhodnutí, jak s nimi naložíte, zda jim pomůžete jejich cílů dosáhnout, nebo je proměníte na své vlastní.
Staňte se silným vůdcem

Pronikněte do vzdálené korporátní kolonie

Prozkoumejte vzdálenou korporátní kolonii jménem Halcyon. Je to místo pod neustálým dohledem, které je řízeno mocnou firemní radou. Společně se svou posádkou poznejte i ty nejzapadlejší kouty této kolonie.
Pronikněte do vzdálené korporátní kolonie

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: RPG
Typ distribuce: elektronická

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: