The Sims 4: Styl karnevalu

Kód: 6478
Rozšíření
Neohodnoceno
198 Kč 163,64 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

 origin EA - Aktivace

Staňte se středem pozornosti s výbavou The Sims™ 4 Styl karnevalu*, která byla navržena ve spolupráci s Pabllou Vittarou, a oslavte krásy brazilského karnevalu! Staňte se ztělesněním sebejistoty a kreativity největší světové pařby prostřednictvím módy a doplňků ze zcela výjimečné kolekce.

K hraní je potřeba vlastnit základní hru The Sims 4 na platformě EA/Origin.

Detailní informace

Detailní popis produktu

The Sims: 4 Styl karnevalu

Staňte se středem pozornosti s výbavou The Sims™ 4 Styl karnevalu, která byla navržena ve spolupráci s Pabllou Vittarou, a oslavte krásy brazilského karnevalu! Staňte se ztělesněním sebejistoty a kreativity největší světové pařby prostřednictvím módy a doplňků ze zcela výjimečné kolekce.

 

CHARAKTERISTIKA

    • STYLY OD PABLLY VITTARY — Vylepšete svým Simíkům každodenní šatník pomocí živých karnevalových modelů od Pablly Vittary. Tyto vzhledy, styly a barvy jsou výrazné, urputné a luminiscenční a jsou samým ztělesněním Pabblyna svobodného a zábavného stylu.
    • PROŽÍVEJTE KARNEVAL KAŽDÝ DEN — Zachyťte atmosféru a estetiku karnevalu dramatickým oděním, líčením i doplňky pro všechny Simíky. Grácie této kolekce vybízí Simíky, aby kombinovali zajímavé kousky a dali tak vzniknout celé plejádě radosti.  

 

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Platforma: EA
Žánr: Simulátory
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: