The Sims 3 - PC

Kód: 2029
75 Kč 61,98 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

origin Origin - Aktivace

Herní série The Sims simulující život a mezilidské vztahy není v herním průmyslu žádnou novinkou, a tak jistě víte, co od této hry očekávat. Vytváříte si vlastní virtuální postavy, které jakýmsi způsobem vychováváte a vedete vámi určeným směrem. Největšími změnami ve srovnání s předchozími díly jsou pochopitelně rozšířené možnosti aktivit, oblečení, vzhledu, nábytku, domácích mazlíčků a mnoho dalšího.

Detailní informace

Detailní popis produktu

The Sims 3

Herní série The Sims simulující život a mezilidské vztahy není v herním průmyslu žádnou novinkou, a tak jistě víte, co od této hry očekávat. Vytváříte si vlastní virtuální postavy, které jakýmsi způsobem vychováváte a vedete vámi určeným směrem. Největšími změnami ve srovnání s předchozími díly jsou pochopitelně rozšířené možnosti aktivit, oblečení, vzhledu, nábytku, domácích mazlíčků a mnoho dalšího. Své Simíky provázíte nejen u nich doma, ale také v kariérní či vztahové sféře. Ukažte svou kreativitu a vybudujte útulný domov pro vaše hrdiny.

 

Svět, který jste vždy chtěli

Herní série The Sims se těší tak velké oblibě právě díky obrovské rozmanitosti možností, které jsou vám ve hře nabízeny. Jedná se o širokou škálu herních prvků. Jednou z těch nejoblíbenějších je například stavba a zařizování si vlastního domu nebo bytu. A protože fantazii se v této hře meze nekladou, celá obytná jednotka bude sestavena přesně podle vašich představ. Dále najděte Simíkům nové koníčky, nebo jim pořiďte domácího mazlíčka. Možnosti jsou vskutku rozmanité!
Svět, který jste vždy chtěli

Tvořte Simíky!

Při vytváření Simíka máte k dispozici obsáhlý herní editor nabízející nepřeberné množství rad a tipů, jak si hrdinu přizpůsobit obrazu svému. Vybírat si můžete od základních vlastností človíčka, jako je výška, váha, typ postavy, barvu kůže, až po drobnější detaily, kterými jsou například barva očí, tvar tváře, sestřih a barva vlasů. Samozřejmostí je i možnost výběru z pestré škály nejrůznějších oděvů. Šatník vašeho hrdiny můžete doplnit jak o ryze formální oděv, tak i o oblečení vhodnější pro volnočasové aktivity.
Tvořte Simíky!

Bez vás jsou ztracení

Vaši Simíci vyžadují pravidelnou pozornost a, pokud si jejich potřeb nebudete všímat, sami vás na ně časem upozorní. Nejedná se však pouze o nejběžnější rutinu jako jídlo a spánek. Budete se muset starat také o jejich životosprávu, jejíž součástí je i pravidelná hygiena. Dále budete muset čas od času svému Simíkovi vymyslet nějakou aktivitu, protože se začne nudit, a je čistě na vás, zda se rozhodnete pro hraní her, sledování televize, procházku v parku, rybaření nebo třeba posilovnu. Množství nabízených aktivit však dokážete ocenit až ve chvíli, kdy si hru sami vyzkoušíte.
Bez vás jsou ztracení

Jako skutečný život

Stejně jako v reálném světě máte pochopitelně možnost hledat si přátele, partnery, pořádat večírky, přichystat romantické překvapení pro svoji drahou polovičku a samozřejmě si i zakládat rodinu. V ten okamžik se vaše zodpovědnost zvyšuje, protože se budete muset starat nejen o svého hrdinu, ale také o jeho partnera, hosty a časem třeba i o společného potomka.
Jako skutečný život

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: Simulátory
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: