The Sims 4: Batolata

Kód: 1677
Rozšíření
Neohodnoceno
255 Kč 210,74 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (2 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

origin EA - Aktivace

Kolekce přináší nejrůznější roztomilé úbory, se kterými si užijete spoustu zábavy. Ať už se obléknou jako roztomilé lištičky nebo mrštné víly, jejich představivost poběží na plné obrátky. Ale nebojte, ne všechno oblečení je určené k hraní.Batolata, která se zajímají o módu, čekají stylové oblečky a účesy, které splnív šechna jejich očekávání.

K hraní je potřeba vlastnit základní hru The Sims 4 na platformě EA/Origin.

Detailní informace

Detailní popis produktu

The Sims 4: Batolata

Co by to bylo za batolecí balíček bez hracího vybavení pro malé zlobily?! Mohousi hopsnout do ohrádky s míčky, projet se po skluzavce nebo se protáhnout barevnými tunely: zábavy se najde celá spousta. Také si mohou hrát na piráty v novém pirátském vraku na mořském dně nebo prozkoumat galaxii jako astronauti – rozhodnutí je jen na nich. Dokonce můžete sezvatbatolata z celého sousedství a užít sispolečné hrací schůzky! Zablbněte si, najděte si nové kamarády a nechte simíkovské rodiče vyprávět příběhy a připravovatoblíbená jídla svých malých.
 

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Platforma: EA
Žánr: Simulátory
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: