The Sims 4: Hurá na vysokou

Kód: 941
Akce Rozšíření
Neohodnoceno
479 Kč 395,87 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

origin EA - Aktivace

Hra The Sims 4 se dočkala dalšího rozšíření, tentokrát zaměřeného převážně na mladší generaci Simíků. Vaši hrdinové totiž zamíří na vysokou školu, kde na ně čeká nespočet nových dobrodružství. Je pak na každém z vás, zda upřednostníte studijní život a budete trávit čas ve studovnách a laboratořích, nebo se rozhodnete užívat studentského života a čas budete trávit s novými přáteli na kulturních akcích. Jako pravý student budete pochopitelně disponovat i sdíleným pokojem, který si můžete v rámci možností poupravit dle svých představ.

K hraní je potřeba vlastnit základní hru The Sims 4 na platformě EA/Origin.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vítejte v Britechesteru!

Započněte novou kapitolu života vašeho Simíka na vysoké škole v Britechesteru nebo na Foxburském institutu. Poznejte nové přátele a spolužáky a, ať už budete bydlet v kampusu nebo mimo něj, čeká vás množství nových aktivit, které si váš Simík bude určitě užívat.
Vítejte v Britechesteru!

Studentská duše

Vysoká škola by měla být převážně o studiu. Proto si můžete vybrat z množství předmětů, které škola nabízí. Docházet tak můžete například na hodiny biologie, informatiky či historie umění. Pochopitelně na vás čeká i množství tvrdé dřiny při učení na zkoušky, protože čím lepších výsledků dosáhnete, tím lepší vyhlídky bude mít váš Simík v kariérním životě.
Studentská duše

Univerzitní život čeká

Všechen čas pochopitelně nemůžete trávit pouze ve školní lavici a studovnách. Připraveno je pro vás množství volnočasových aktivit jako fotbal, žonglování, výlety s přáteli a další. Samotná škola nabízí také řadu zajímavých aktivit ve školních organizacích. Můžete tak například docházet do debatního kroužku, na hodiny robotiky, lekce moderního umění nebo dokonce do tajného spolku.
Univerzitní život čeká

Ukažte své pravé já

Nebojte se vyjádřit svůj osobitý styl. Přizpůsobte vašemu Simíkovi šatník, ovládejte jeho chování, zaměřte se na studium oblastí, které vás budou bavit, a pochopitelně nezapomeňte ani na výzdobu pokojíčku.
Ukažte své pravé já

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Platforma: EA
Žánr: Simulátory
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: