The Sims 4: Industriální bydlení

Kód: 6159
Novinka Rozšíření
Neohodnoceno
179 Kč 147,93 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

origin EA - Aktivace

Vychutnejte si architekturu znovu využitého prostoru s výbavou The Sims™ 4 Industriální bydlení*, která je inspirovaná přestavěnými skladišti newyorského Brooklynu. Obří okna, všude samý kov a drsné charakteristické prvky, které vzdávají hold krásám surového materiálu a hrubého vzhledu.

K hraní je potřeba vlastnit základní hru The Sims 4 na platformě EA/Origin.

Detailní informace

Detailní popis produktu

The Sims 4: Industriální bydlení

Vychutnejte si architekturu znovu využitého prostoru s výbavou The Sims™ 4 Industriální bydlení*, která je inspirovaná přestavěnými skladišti newyorského Brooklynu. Obří okna, všude samý kov a drsné výstavní kousky, které vzdávají hold krásám surového materiálu a hrubého vzhledu.


HLAVNÍ FUNKCE A VLASTNOSTI

Soudobý styl — Trendové dřevěné a ocelové konstrukce dávají této kolekci nábytku váhu a charakter a pomáhají dotvářet uklidňující a přívětivou estetiku. Menší prvky, jako jsou ostré hrany, kolečka a pletivo, spolu hezky ladí. 

Vystaveno hezky na odiv — Kovové průduchy, trubky a osvětlení připomínají historii, která se snoubí s modernou. Využijte prostor na maximum pomocí posuvných dvojitých dveří a velkých oken, která ho naplní světlem.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Platforma: EA
Žánr: Simulátory
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: