The Sims 4: Můj první mazlíček

Kód: 984
Rozšíření
Neohodnoceno
260 Kč 214,88 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

origin EA - Aktivace

Učte své Simy, jak pečovat o menší domácí mazlíčky, ozdobte dům s nábytkem inspirovaným zvířaty a oblečte si domácí mazlíčky ve svých oblíbených Simsových oblecích.

K hraní je potřeba vlastnit základní hru The Sims 4 na platformě EA/Origin.

Detailní informace

Detailní popis produktu

The Sims 4: Můj první mazlíček

Péče o nového mazlíčka. Přidejte svůj domov do domácnosti s novými malými domácími domácími zvířaty, jako je křeček, krysa, pytlový ježek nebo miniaturní bubalus! Nechte svého Sima jméno své nové mazlíčky a naučí se, jak se o ně postarat, ať už hraje čas strávený nebo je udržuje čisté a zdravé. Vaši Simové se mají hodně naučit!

Oblečte své kočky a psy. Ukažte, že vaši Simové a jejich mazlíčci jsou vyráběni navzájem s odpovídajícími domácími oblečeními, jako je pohodlný roucho a pyrena. Přidejte okouzlující šaty na svého kočkovitého přítele nebo nechte svého psa nosit klobouk pro správnou příležitost.

Ozdobte tiskovinami. Mají Sims zdobí svůj obývací pokoj jedinečně navrženým dekorem a lahví - nějakým nábytkem inspirovaným zvířaty pro dětský pokoj. Od roztomilých kočičích polštářů pro své Simy až po jasné postele pro vaše kočky a psy, je tu něco pro každého.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Platforma: EA
Žánr: Simulátory
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: