The Sims 4: Nájemní bydlení - PC

Kód: 8949
Rozšíření
650 Kč 537,19 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

origin EA - Aktivace

Staňte se nájemníkem či majitel nemovitosti v nejnovějším rozšíření The Sims 4: Nájemní bydlení. Sbližte se svými sousedy, postavte dvou či vícegenerační domy, nebo vytvořte celý bytový komplex s několika byty, kde se vaši Simíci budou potkávat.

K hraní je potřeba vlastnit základní hru The Sims 4 na platformě EA/Origin.

Detailní informace

Detailní popis produktu

The Sims 4: Nájemní bydlení

Sbližuj se se sousedy – a to doslova – čekají tě pozemky pro více rodin, kde můžeš hrát jako nájemník nebo majitel v rozšíření The Sims 4 Nájemní bydlení! Tvoji Simíci teď mohou vlastnit a spravovat rovnou několik nájemních pozemků, nebo se do nich rovnou nastěhovat, aby byli svým sousedům blíž než kdy předtím (což se skvěle hodí, pokud rád slídíš). Od ochutnávaček až po vystěhování: aktivit je v tomto novém světě plném života opravdu spousta.


 

Správa nemovitostí

Majitelé nemovitostí mohou bydlet přímo na pozemku se svými nájemníky a o svou nemovitost se také starat, nebo mohou bydlet ve vlastní rezidenci a mít různé nájemní objekty jako investiční zdroj příjmu. Dávej ale pozor, protože pokud majitelé neudržují hodnocení svých jednotek, může to vést až k revoltě nájemníků.


 

Nový typ pozemku

Nové nájemní pozemky ti umožní kreativně řešit bydlení pro více rodin. Vytvoř svým Simíkům byt v suterénu, který budou pronajímat, vytvoř dvojdomek pro dvě rodiny, které jsou si blízké, nebo klidně vytvoř i bytový dům.


 

Blíž než kdy předtím

Blízkost může vést k harmonii – ale taky způsobit drama! Simíci v nájemním bydlení se nevyhnutelně dřív nebo později zapletou do životů ostatních. Budou spolu trávit čas na ochutnávačkách, budou se potkávat na zahradě nebo v dalších společných prostorech, a také budou mít dostatek příležitostí objevit tajemství ostatních, ať už odposloucháváním, slíděním nebo rovnou vloupáním.


 

Uspěchaný, ale krásný

Prozkoumej nový svět, který žije a dýchá a je plný možností. Zajdi do botanické zahrady, nech něco malého v duchovním domě a prozkoumej zvířecí útulek! Jedním z nejvýraznějších míst celého světa Tomarang je noční trh, kde tvoji Simíci ochutnají nová jídla a objeví nové předměty.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Platforma: EA
Žánr: Simulátory
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: