The Sims 4: Pereme

Kód: 981
Rozšíření
285 Kč 235,54 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

origin EA - Aktivace

Vaši Simíci nyní mohou čistit oblečení a vybavovat své domovy dekorem ve venkovském stylu. Rozlučte se se špinavým prádlem a předveďte tyto neposkvrněné oblečení, a to vše ve svém rustikálním domě s The Sims ™ 4 Laundry Day Stuff.

K hraní je potřeba vlastnit základní hru The Sims 4 na platformě EA/Origin.

Detailní informace

Detailní popis produktu

The Sims 4: Život ve městě
 

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI

Umyjte si šatník. Nyní mohou vaši Simíci sbírat prádlo, plnit pračku a házet oblečení do sušičky pro nedotčený vzhled. Vylepšete svůj stroj tak, aby prádlo rychleji čistil, nebo aby fungoval tiše, aby nerušil vaši domácnost. Chcete, aby vaši Simíci skutečně žili na venkově? Nechte je ručně prát prádlo ve vaně a poté je vysušte na čisté oblečení, které vám sousedé určitě závidí.

Postavte si rustikální dům. Proměňte svůj domov Simíků s dekorem inspirovaným zemí, který nejlépe vyhovuje životnímu stylu vašich Simíků. Objevte nové způsoby, jak vyzdobit pokoje v domácnosti dřevěnými stoly a proutěným nábytkem. Přidejte ozdobné předměty, od barevných koberců a košů plných květin až po živé sukulenty.

Oblečte se ve venkovském stylu. Oblečte své Simíky do venkovského oblečení, od květinových vzorů až po každodenní džínovinu. Styly zahrnují volně tekoucí topy a dna vyrobené z přírodních bavlněných vláken, které vašim Simům dodávají autentický rustikální vzhled. Vyzkoušejte bezproblémové účesy, které doplňují pohodlný styl vašich Simíků.

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Platforma: EA
Žánr: Simulátory
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: