The Sims 4: Říše kouzel

Kód: 291
Rozšíření
Neohodnoceno
450 Kč 371,90 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

origin EA - Aktivace

Prozkoumejte nadpřirozený svět a ovládněte umění čarodějnictví v The Sims 4: Říše kouzel.

K hraní je potřeba vlastnit základní hru The Sims 4 na platformě EA/Origin.

Detailní informace

Detailní popis produktu

The Sims 4: Říše kouzel

 

Prozkoumejte nadpřirozený svět a ovládněte umění čarodějnictví v The Sims 4 Realm of Magic

Toto venkovské město může vypadat a cítit se jako jiné čtvrti, ale po odemknutí tajného portálu začne skutečná magie. Lektvary, hůlky a dokonce i plovoucí svět okouzlí simíky, ale dejte si pozor na kouzla! Naučte se čarodějnické řemeslo, přivolejte ochránce a ponořte se do této kouzelné říše.

Neskutečný svět čeká na vašeho Sima a když narazíte na tajný portál, na každém kroku se objeví mystické objevy. Interagujte se známými, vrhněte kouzla na Simse kolem vás a připravujte lektvary pro přátele a nepřátele.Prostudujte si klasické výuky, získejte čarodějů, kteří budou trénovat vašeho Sima, a po dokončení úlohy se stanete kouzelníků. Sbírejte a předávejte kouzla, aby přinutily simíky bojovat, vykouzlit jídlo nebo dokonce přeměňovat ostatních na předměty.

Vytvořte elixíry na pití, aby se Sims zamilovali, odstranili nechtěné kletby nebo žili navždy!Zavolejte draka či víly, které nejlépe vyhovují osobnosti vašeho Sima, jako osobně stráž a dejte mu kreativní jméno.Získejte ducha čarodějnictví pomocí oblečení, které vyhovuje vašemu Simů.

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Platforma: EA
Žánr: Simulátory
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: