The Sims 4: Staré časy

Kód: 1884
Rozšíření
Neohodnoceno
235 Kč 194,21 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

origin EA - Aktivace

Je čas, aby vaše Simové žili luxusně s The Sims ™ 4 Staré časy. Šaty Sims v úžasné vintage módy a příslušenství, pak zkuste na make-up na marnost tabulky. Vyzdobte svůj Sim dům s nejkvalitnějším nábytkem a dokonce si najme služebníka, který splní všechny své potřeby. očekávání.

K hraní je potřeba vlastnit základní hru The Sims 4 na platformě EA/Origin.

Detailní informace

Detailní popis produktu

The Sims 4: Staré časy

Ohromující vintage móda. Obalte své Simy v klasickém hollywoodském inspirovaném módě, který je stejně elegantní jako nadčasový. Doplňte se šumivými diamantovými šperky a vybírejte úchvatné účesy, které se budou otáčet hlavou, kamkoli jdou.

Nádherný stůl. Simové mohou využít mizerný stůl k přivolání před noční dobou nebo praktikovat své koketní zálohy. Dejte svým Simům zcela nový vzhled nebo rychle aplikujte make-up, který bude trvat celý večer.

Pronajme si osobní sluhu. Zavolejte svého živého komorníka s prstencem zvonu. Budou vařit jídla, uklízet, pozdravit hosty a splnit téměř všechny požadavky. Ujistěte se, že jste majiteli chalupy chválili, abyste získali rychlejší službu, díky které se vaše Simové ocitnou v klíně luxusu.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Platforma: EA
Žánr: Simulátory
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: