The Sims 4: Svatební příběhy

Kód: 6155
Rozšíření
Neohodnoceno
520 Kč 429,75 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

origin EA - Aktivace

Tento idylický svět je ideálním místem k oslavě svatby vašich Simíků – od chvíle nasazení prstenu až po obnovení slibů. Čeká vás tu pořádná svatba i šťastné pokračování vašeho zamilovaného příběhu. Při plánování nejrůznějších verzí vysněné svatby svých Simíků budete moci kreativně objevovat různé stránky své osobnosti. Naplánujte společenské události, které se odehrají ještě před svatbou, pozvěte účastníky, vyberte dekorace, oblečení, dort, místo i další prvky.

K hraní je potřeba vlastnit základní hru The Sims 4 na platformě EA/Origin.

Detailní informace

Detailní popis produktu

The Sims 4: Svatební příběhy

Představujeme Tartosu, nejromantičtější svět v celé hře The Sims 4. Západy slunce vás vezmou za srdce, pláže vám vyrazí dech, zahrady vás ohromí a vodopády vás okouzlí. Tartosa je prostě ráj jako stvořený pro lásku. 

Tento idylický svět je ideálním místem k oslavě svatby vašich Simíků – od chvíle nasazení prstenu až po obnovení slibů. Čeká vás tu pořádná svatba i šťastné pokračování vašeho zamilovaného příběhu. Při plánování nejrůznějších verzí vysněné svatby svých Simíků budete moci kreativně objevovat různé stránky své osobnosti. Naplánujte společenské události, které se odehrají ještě před svatbou, pozvěte účastníky, vyberte dekorace, oblečení, dort, místo i další prvky.

Bez zbytečného zdržování vám tedy představujeme svět Tartosa a zveme vás na komentovanou prohlídku herního balíčku The Sims 4  Svatební příběhy.

 

I před svatbou se toho děje spousta 

Na svatbu dojde až ve chvíli, kdy váš partner pronese „ano“, viďte? 

Vychutnejte si napětí všech důležitých okamžiků vedoucích k velkému dni. Začít můžete žádostí o ruku. I když se jistě můžete rozhodnout podlehnout kouzlu okamžiku a spontánně se nechat oddat na radnici, také můžete věnovat čas výběru dokonalého prstenu v nástroji Vytvořit Simíka a potom pečlivě naplánovat vhodný čas a také místo. A až váš vyvolený nebo vyvolená řekne ano – to je přece jasné, protože vy za to stojíte! – budete mít společně možnost uspořádat různé společenské akce ještě před svatbou a oslavit tak tento důležitý moment s kamarády a rodinou. 

Vedle samotné svatby tak Simíci mohou dle svého naplánovat i seznamovací večeři, rozlučku se svobodou a také zkušební večeři. Nebudou chybět přípitky, proslovy, jídlo, dárky, tanec ani výběr svědků. 

Úplný seznam pro plánování svatby

Zábavné plánování každičkého detailu vašeho velkého obřadu může začít – a vy si díky tomu můžete sestavit přesně takovou svatbu, která vám bude dokonale vyhovovat! Neradi tancujete? To nevadí, tak prostě jen nachystejte víc jídla. 

Jakmile stanovíte, co váš simíkovský pár má a nemá rád a co chce a nechte, můžete vybrat datum a zvolit místo konání. Tartosa je plná malebných míst – od pobřežní vesnice až po zalesněné vnitrozemí – a má všechno, co potřebujete k tomu, abyste si vychutnali kouzelný svatební den. Nechybí ani úctyhodní obyvatelé a zajímavá místní historie. Na výběr máte extravagantní tančírny, sluncem zalité pláže i poklidné zahrady. Spolupracujeme s komunitními tvůrci z různých prostředí, abychom vytvořili pozemky reprezentující naši komunitu. Vznikly tak pozemky, jako je „Zahradní palác slibů“ (autor: icemunmun) nebo „Zahrady století harmonie“ (autor: CatherineGamesYT).

Až dorazíte do města, můžete zajít do místního butiku se svatebním oblečením a vyzkoušet si nejrůznější šaty a smokingy. Pro každého máme něco: od tradičních až po moderní, od splývavých bílých šatů až po rudé barvy a henu, které nosí hinduistické nevěsty. Na své si tu přijde prostě každý. Poté si můžete zaskočit k vozíku s květinami v centru města a vybrat si tam kytici, kterou nakonec nevyhnutelně hodíte do davu.

Co by to bylo za oslavu bez dortu? Zaskočte do místní cukrárny a ochutnávejte, abyste našli přesně takový dort, který bude vašim Simíkům po chuti. Na výběr je zdánlivě nekonečné množství možností a kombinací. Nezapomeňte také na ozdobu na dort!

Dokonalá filmová svatba 

Konečně nadešel ten velký den a je na čase vychutnat si všechno, co jste nachystali. Pokud slavíte tradičnější čínský sňatek, můžete den začít rodinným setkáním s tradiční čajovou slavností, při které budete svým rodinám podávat občerstvení.

Až se obléknete do svatebního, můžete začít se samotným obřadem. Vaši hosté se shromáždí a zdvořile vyčkají vašeho příchodu. Jakmile uličkou vyšlete květinového pomocníka a opatrovatele prstenů (pokud tedy chcete), můžete se k oltáři vydat i vy dva a to buď sami nebo s doprovodem. Výměna slibů, pak vyřčení ano a nakonec se vše stvrdí prvním políbením. Blahopřejeme, novomanželé! Pojďme to oslavit!

Při svatebním veselí budete moci házet kyticí, nakrojit s partnerem dort a zatancovat si i svůj první novomanželský ploužák s dobře nacvičeným zatočením a zakloněním. Ale moc neotálejte, hrdličky, i ostatní se k vám chtějí na parketu přidat a skupinově si zatancovat! Je to elektrizující!

Vzpomínky, které vám vydrží celý život

Ale svatební hostinou veselí ještě nekončí. Budete mít celý společný život na to, abyste si své manželství zvěčnili. A to prostřednictvím vámi pořízených fotek a dovolených, které jste si naplánovali. Ať už zůstanete v Tartose nebo vyrazíte do jiného vzdáleného světa, budete si moci při soukromé dovolené pro dva vychutnat nový život. 

Při společném stárnutí budete mít také příležitost obnovit své sliby a znovu tak vyjádřit vzájemnou lásku při menším a jednodušším svatebním obřadu. 

Tým The Sims vám oběma upřímně gratuluje! 

 

 

 

 

 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Platforma: EA
Žánr: Simulátory
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: