The Sims 4: Únik do přírody

Kód: 986
Akce Rozšíření
Neohodnoceno
460 Kč 380,17 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

origin EA - Aktivace

Vydejte se do hlubokých lesů a objevte nové překvapení, včetně nebezpečných a úžasných bylin, nových druhů ryb, hmyzu a medvědů ... Vydejte se na táborák, než se pokusíte najít poustevníka, který se říká, že žije v nejhlubších částech lesa.

K hraní je potřeba vlastnit základní hru The Sims 4 na platformě EA/Origin.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

The Sims 4: Únik do přírody

 

  • Projděte se do úplně nové destinace - Vaši Simové se teď mohou vymanit z každodenního života do borovice plného borovicového vzduchu. Jen doufáme, že se vaši Simové nebudou hýřit hmyzem.
  • Nastavte perfektní tábor - Žádný výlet není úplný bez správného vybavení. Ujistěte se, že si zakoupíte svůj stan Sims a oblečte je do nových turistických zařízení.
  • Vychutnejte si výjimečné outdoorové aktivity - Naučte se noci hvězdného zážitku a nechte si představivost vašich Simů divoké! Připojte se k hře podkovy, abyste se uvolnili a uvidíte, jaké dobrodružství čeká v okrajích.
  • Shromáždit se kolem Campfire - Dopřejte své Simy na některé pražené marshmallows a řekněte příběhy ohně o dobrodružství, úžasu a strachu pro celý gang.
  • Vytvořte exotické lektvary jako herbalistky - Vybudujte své herské herní schopnosti, abyste vytvořili řadu užitečných lektvarů, od odpuzujícího hmyzu až po směs, která pomůže upokojit napjatý Sim. Tato nová dovednost pomůže Simsovi určit, které divoké rostliny jsou jedlé nebo jedovaté.

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Platforma: EA
Žánr: Simulátory
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: