The Sims 4: Zahrada za domem

Kód: 1692
Rozšíření
300 Kč 247,93 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

origin EA - Aktivace

Dopřejte svým Simíkům dvorek, který si mohou opravdu užít s The Sims ™ 4 Backyard Stuff! Přidejte zábavné tobogány a barevné nové objekty, které okoření prostor. Vklouzněte do něčeho trochu pohodlnějšího a nezapomeňte mít po ruce spoustu limonády.

K hraní je potřeba vlastnit základní hru The Sims 4 na platformě EA/Origin.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

The Sims 4: Zahrada za domem

 

Nasajte zábavu. Nechte své Simíky vychladnout a předvést se na dvou zcela nových tobogánech na trávníku. Proveďte pro své publikum různé triky, jako je surfování po křídlech žraločích čelistí. Pak přidejte trochu mýdla - protože všechno je lepší s bublinkami!

Přizpůsobte si venkovní dekor. Přidejte svůj osobní kontakt s dekorativními světly a možná sadou rostlin v květináčích. Dopřejte svým Simíkům a jejich hostům skvělé místo pro trávení času s vícebarevným terasovým nábytkem. A nezapomeňte na uklidňující sadu zvonkohry nebo krmítko pro ptáky, aby byl váš osobní útěk Simíků kompletní.

Salonek v neformální módě. Je rozhodně čas se obléknout nějakým zábavným oblečením. Vaši Simíci mohou své vlasy opravdu nechat spadnout s uvolněnými novými styly, které vypadají skvěle při popíjení ledového čaje!

 

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Platforma: EA
Žánr: Simulátory
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: