The Sims 4: Život na ostrově

Kód: 601
Akce Rozšíření
480 Kč 396,69 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (3 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

origin EA - Aktivace

Vyrazte se Simíky do města a prozkoumejte všechno, co může nabídnout. Od rušných ulic, kde se pořád něco děje, až po jedinečné situace vzniklé díky bydlení v bytech.

K hraní je potřeba vlastnit základní hru The Sims 4 na platformě EA/Origin.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Další rozšíření do hry The Sims 4 spatřilo světlo světa a je opět na co se těšit, protože vaši hrdinové si budou užívat prázdniny u moře. Jejich dovolená se bude odehrávat na malebném ostrově Sulani, který působí jako ráj na zemi. Ostrov byste měli důkladně prozkoumat, protože ukrývá nepřeberné množství nových a krásně zpracovaných lokalit. S novým místem samozřejmě přibývá i množství aktivit, postav, výrobků a samozřejmě i exotického oblečení. Tuto dovolenou si zkrátka musí užít každý. Není tedy na co čekat a pomalu už můžete začít balit kufry.
 

Uvolněte se, prosím

Na Sulani můžete všechny své starosti hodit za hlavu, protože přesně od toho dovolená je. Lehněte si na pláži, půjčte si kánoe, objevujte přírodní scenérie, a hlavně si to užívejte.
 
Uvolněte se, prosím
 

 
Aktivity pro každého
Pokud vás trápí znečištění oceánů, můžete se společně s přáteli pustit do čištění pláží a sledovat, jak se z ostrova stává ještě hezčí místo. Pokud vyhledáváte jiné aktivity, můžete se třeba stát záchranářem a starat se o hosty nebo započít kariéru potápěče.
 
Aktivity pro každého

Pronikněte do místní kultury

Nové místo, nové zvyky. Přesně tak je tomu i zde. Se svými Simíky máte unikátní příležitost poznat místní zvyky, pokrmy, folklór a samozřejmě i nové přátele.
 
Pronikněte do místní kultury

 


Opět něco nového

Navštivte místní obchody a vyberte si nové tradiční oblečení, vyzdobte si domov suvenýry z dovolené a zkrátka si užijte tento výlet tak, abyste na něj ještě dlouho vzpomínali.
 
Opět něco nového
 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Platforma: EA
Žánr: Simulátory
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: