The Sims 4: Život ve městě

Kód: 297
Rozšíření
Neohodnoceno
480 Kč 396,69 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

origin EA - Aktivace

Vyrazte se Simíky do města a prozkoumejte všechno, co může nabídnout. Od rušných ulic, kde se pořád něco děje, až po jedinečné situace vzniklé díky bydlení v bytech.

K hraní je potřeba vlastnit základní hru The Sims 4 na platformě EA/Origin.

Detailní informace

Detailní popis produktu

The Sims 4: Život ve městě
 
Ve městě San Myshuno, kam se vaši Simíci právě přestěhovali, bude život úplně jiný, než na jaký jste zvyklí z předměstí. Všude je spousta lidí. Někteří jsou přátelští, někteří nepřátelští a někteří jsou potrhlí. Ve městě se jim ale nemůžete vyhýbat tak snadno, jak to šlo v domě. Neschováte se před nimi ani ve svém bytě, protože sousedé za vámi přijdou na návštěvu, na večeři nebo se vysprchovat. Často se budete potkávat i se svým domácím, který vám bude pomáhat s opravami. Druhou velkou změnou jsou ulice plné zábavy. Ve městě se zkrátka pořád něco děje a vaši Simíci toho budou součástí.
 
 
 

Život ve městě

Rozlučte se se životem na předměstí. Vaši Simíci se stěhují do města San Myshuno, kde si musí najít práci a byt. Ze začátku nejspíš nepůjde o nějakou luxusní adresu a budete se muset spokojit s bydlením v malém bytě s několika spolubydlícími. Navíc se může stát, že nebudou těsnit vodovodní trubky a na návštěvu k vám občas zavítají drobní škůdci. Simíci se musí snažit získat lepší pracovní pozici, aby si mohli dovolit lepší a lepší byty a nakonec se třeba přestěhovat do střešního apartmánu s bazénem a basketbalovým hřištěm nebo zahradou.
Život ve městě

Město plné lidí

Celé město je plné nejrůznějších postaviček, se kterými se budete setkávat o dost častěji, než jak jste byli zvyklí z dřívějších verzí. Může se stát, že v nich poznáte některé postavy ze známých filmů a seriálů, kterými se tvůrci inspirovali. Důležitou postavou je pan domácí, se kterým musíte být zadobře, protože ho budete potřebovat, aby vám pomohl s opravami elektřiny nebo třeba s rozbitými vodovodními trubkami.
Město plné lidí
 

Zábava na každém kroku

Stačí vyhlédnout z okna a uvidíte celé město jako na dlani. Každou chvíli se zde něco děje. Ať už se rozhodnete vyrazit na probíhající demonstraci, do parku s kamarády na basketbalový zápas nebo na jeden z festivalů, rozhodně se v San Myshunu nudit nebudete. O zábavu se postarají i vaši noví potrhlí sousedé, kteří se neostýchají přijít k vám na večeři nebo se osprchovat. A díky tenkým stěnám uslyšíte jejich hádky i hlasitou hudbu.
Zábava na každém kroku

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Platforma: EA
Žánr: Simulátory
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: