The Sims 4 Koňský ranč

Kód: 8879
Akce Rozšíření
Neohodnoceno
499 Kč 412,40 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

origin EA - Aktivace

Staňte se dobrými (nebo špatnými) studenty, vstupte do klubu, začněte udávat trendy a buďte teenagery se vším všudy v rozšíření The Sims™ 4 Střední škola! Vychutnejte si všechny ty velké zážitky, které k tomuhle období patří: školní ples, žertíky, experimentování s identitou a trendy a utváření nových (ne)přátelství při mimoškolních aktivitách. Před maturitou toho stihnete celou spoustu – teenageři mohou chodit na hodiny, komunikovat s učiteli, a dokonce si vydělávat jako styloví influenceři nebo streameři!

K hraní je potřeba vlastnit základní hru The Sims 4 na platformě EA/Origin.

Detailní informace

Detailní popis produktu

The Sims 4 Koňský ranč

Pracuj naplno a naplno se i bav se zvířecími kamarády na vlastním pozemku v rozšíření The Sims 4 Koňský ranč! Pečuj o majestátní koně, kteří se stanou členy tvojí rodiny a které si můžeš uzpůsobit, trénuj je a navazuj s nimi výjimečná pouta. Můžeš se také starat o zakrslé ovce a zakrslé kozy nebo si vydělávat na živobytí prodejem domácího nektaru. Prožívej jedinečný život na ranči.  

Stvoř si nový život

Vstávej s ranním kuropěním, vychutnávej si výhledy na krásnou přírodu a vyžívej se ve vědomí, že všechna ta dřina se vyplatila. Věnuj svůj čas péči o zvířata, jejich udržování v čistotě, obstarávání krmné trávy, kydání mrvy, pomocí které pohnojíš rostliny, a výrobě vlastního nektaru, který můžeš prodávat. To vše můžeš dělat na ranči, který si sám postavíš, ať už v podobě tradičního srubu nebo velké rudé stodoly.  


Sbližuj se se zvířaty

Naplň svůj ranč zvířecími kamarády a společně si utvářej nový život. Tvoje koně – včetně roztomilých hříbátek – jsou součástí tvojí domácnosti a mají spoustu speciálních interakcí se Simíky i s ostatními koni. Můžeš se také starat o zakrslé kozy a zakrslé ovce a pozvat sousedy, aby se na vlastní oči přesvědčili, jak jsou roztomilé.  


Přidej se k prosperující komunitě

Život na ranči nabízí chvíle klidu a samoty, ale také se s ním pojí živá společenská scéna. Tvoji Simíci mohou vyrazit do města a setkat se s kamarády v baru, odfrknout si na tančírně nebo trénovat v areálu jízdárny. Také mohou na svém pozemku pořádat události, jako jsou grilovačky a tancovačky, a najmout si na farmu pomoc, co přiloží ruku k dílu, když se práce nakupí.  


Pečuj o koně

Koně patří do rodiny. Vylaď si své okované kamarádíčky v nástroji Vytvořit Simíka nebo si pořiď nové koně tím, že je zachráníš nebo si je koupíš. Na ranči se ti také mohou narodit hříbátka. Simíci se mohou naučit na koních jezdit a koně mohou trénovat obratnost a skákání. Zkušení koně a jezdci mohou získat odměny v jezdeckém centru.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Platforma: EA
Žánr: Simulátory
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: