The Sims 4 - Na riviéře

Kód: 9697
Novinka Rozšíření
279 Kč 230,58 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

origin EA - Aktivace

Pohovte si v pohodlném a útulném prostoru a nechte se pohltit zajímavým příběhem s výbavou The Sims 4 Čtecí koutek. Vytvořte si dokonalé místečko, kam se můžete uchýlit po dlouhém dni nebo během slunného odpoledne. Zařiďte Simíkům takový čtecí koutek, že z něj rázem bude jejich nejoblíbenější místo v celém domě.

K hraní je potřeba vlastnit základní hru The Sims 4 na platformě EA/Origin.

Detailní informace

Detailní popis produktu

The Sims 4 - Na riviéře

Co obsahuje tento balíček?

 

INFORMACE O OBSAHU

Vychutnávejte si rustikální scenérii v klidném soukromí hezky u bazénu s výbavou The Sims™ 4 Na riviéře. Štukové textury, oblouky a vodní prvky této výbavy se krásně snoubí s okolním světem a navozují pocit klidu a spojení s přírodou.

HLAVNÍ FUNKCE A VLASTNOSTI
  • Konečně sami – Je ten nejvyšší čas ulehnout na proutěné lehátko a sledovat, jak sluneční paprsky dopadají na pergolu porostlou révou a třpytí se na vašem soukromém vodopádu. Vytvořte svým Simíkům dokonalé tajné místečko, kde mohou trávit čas sami, nebo s někým výjimečným.

  • Přírodní kouzlo – Rozestavte pohodlný látkový nábytek i rustikální dekorace a zemité prvky, jako je třeba kamenná dlažba. Vznikne tak přímo nadčasový prostor, který spojuje čerstvost a čistotu s přírodou a kde všechny starosti snadno hodíte za hlavu.

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Platforma: EA
Žánr: Simulátory
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: