The Sims 4: Parádní pletení

Kód: 1676
Rozšíření
Neohodnoceno
280 Kč 231,40 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

origin EA - Aktivace

Jedná se o dodatek a je nutné vlastnit základní hru The Sims 4 v platformě Origin.Popadněte přízi a pletací jehlice - v balíčku The Sims ™ 4 Nifty Knitting Stuff Pack si Sims může vytvořit vlastní oblečení, hračky a bytový dekor pletařského! 

K hraní je potřeba vlastnit základní hru The Sims 4 na platformě EA/Origin.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

The Sims 4: Parádní pletení

Malí i staří Simíci se mohou posadit do svého nového houpacího křesla a začít s tvorbou. Až budete hotovi, vytvořte si ručně vyráběné styly nebo je prodejte na nové platformě online nakupování Plopsy.Získejte pletené s tím - Pletené oblečení pro celou rodinu, nebo zdobí pletené věšáky na rostliny, koberečky, a dokonce i hračky pro děti! Jakmile si své dovednosti rozšíříte, naučte ostatní Simíky předávat své znalosti o pletení.Připravte se na rock - sesaďte se do jedné ze 4 nových variant houpacího křesla, abyste si odpočinuli, pletli, zdřímli nebo četli knihu. Starší Simové mají také novou interakci Reminiscence. Vzpomeňte na dny mládí, které prošly v naprostém pohodlí.Nakupujte online s Plopsy - Čím více pletete, tím více můžete vydělat na Plopsy, novém online řemeslném trhu. Seznam nebo koupit vše, od ponožek přes svetry až po obrazy a dřevozpracující projekty.
 

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Platforma: EA
Žánr: Simulátory
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: