The Sims 4 Pouštní luxus

Kód: 7156
Novinka Rozšíření
Neohodnoceno
199 Kč 164,46 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

origin EA - Aktivace

Opalujte se s luxusními kousky do interiéru i exteriéru ze sady The Sims 4 Pouštní luxus. Rozestavte neutrální ladicí nábytek, závěsy i další prvky a vytvořte projasněný sofistikovaný prostor, kam si Simíci mohou pozvat hosty a kde si mohou v klidu odpočinout.

K hraní je potřeba vlastnit základní hru The Sims 4 na platformě EA/Origin.

Detailní informace

Detailní popis produktu

The Sims 4 Pouštní luxus

Opalujte se s luxusními kousky do interiéru i exteriéru ze sady The Sims™ 4 Pouštní luxus. Rozestavte neutrální ladicí nábytek, závěsy i další prvky a vytvořte projasněný sofistikovaný prostor, kam si Simíci mohou pozvat hosty a kde si mohou v klidu odpočinout.

HLAVNÍ FUNKCE A VLASTNOSTI

  • Jednoznačně neutrální – Tato kolekce přináší neutrální barvy inspirované přírodní krajinou jihovýchodních pouští. Využívá materiály, jako jsou kámen a dřevo. Celkový vzhled je luxusní, nicméně decentní – ideální k vybudování odpočinkové oázy přímo u vašich Simíků doma nebo u nich na terase.
  • Zábavná užitečnost – Umístěte bar, dvojsedačku, krb i další prvky, aby vypadaly jako funkční architektura zabudovaná přímo do vašeho prostoru, a vytvořte tak dokonalé místo, kde si vaši Simíci mohou užít další velkou pařbu nebo důvěrnou večeři.

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Platforma: EA
Žánr: Simulátory
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: