The Sims 4 Rodinný život

Kód: 7204
Akce Rozšíření
520 Kč 429,75 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

origin EA - Aktivace

Posilujte rodinná pouta, hledejte si kamarády i nepřátele a objevte opravdové osobnosti svých Simíků v rozšíření The Sims 4 Rodinný život.

Detailní informace

Detailní popis produktu

The Sims 4 Rodinný život

Posilujte rodinná pouta, hledejte si kamarády i nepřátele a objevte opravdové osobnosti svých Simíků v rozšíření The Sims 4 Rodinný život.

Způsoby, kterými Simíci navazují vztahy se svým okolím – od rodinných příslušníků až po Simíky, které vůbec neznají – se vyvíjí. Simíky a jejich vztahy budou utvářet nejen plánované události, jako jsou přespání u kamarádů, ale také nečekané milníky, jako je například krize středního věku. Kupte si hned teď a získejte bonusové položky pro děti, batolata i rodiče s digitálním obsahem The Sims 4 Outdoor Playtime**, který bude dostupný hned v den vydání 16. března.

HLAVNÍ FUNKCE A VLASTNOSTI

  • Digitální obsah Outdoor Playtime – Pomozte rodičům i dětem prožívat aktivní život plný zábavy díky nové houpačce, skluzavce pro batolata a nosítku pro kojence. Tento obsah získáte, když si objednáte do 27. dubna**.

  • Trvalý dopad – Klíčová rozhodnutí a důležité milníky přispějí k utváření osobnosti vašich Simíků. Zpřístupněte a změňte svým Simíkům vlastnosti a nechte je vypořádat se s krizemi středního věku, reagujte na žádosti rodinných příslušníků o nastěhování a řešte i další situace. Sebeobjevování je celoživotní cesta.

  • Sociální dynamika – Někdy si Simíci jednoduše sednou. Když se váš Simík setká s někým na večírku, může si s ním začít snadno rozumět nebo mohou být už od přírody nekompatibilní. Vaši Simíci teď mají preference, které rozhodnou o tom, se kterými Simíky budou společensky kompatibilní a ze kterých Simíků se pravděpodobně stanou jejich nepřátelé.

  • Rodinná pouta – Vazby mezi příbuznými Simíky jsou důležité a komplexní. Když Simíci prožívají společný život, najdou spoustu příležitostí ke konfliktům i jednotě, což ovlivní rodinnou dynamiku a simíkovské vztahy v rámci rodiny.

  • Ideální pro rodiny – Obec San Sequoia, nacházející se u mořského zálivu, bývala rybářskou vesnicí, která se rozrostla v rušné město. Najdete v něm tichá předměstí, živé rekreační centrum, komunitu, která velmi drží při sobě, a dokonce i vlivnou místní rodinu Roblessových.

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Platforma: EA
Žánr: Simulátory
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: