They Are Billions - PC

Kód: 864
Neohodnoceno
700 Kč 578,51 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

steam Steam GIFT - Aktivace

They Are Billions je steampunková strategie z dílny Numantian Games. Hra obsahuje mix prvků RTS a budovatelských strategií a je zasazená do post-apokalyptického světa zamořeného infekcí a zombiemi.

Detailní informace

Detailní popis produktu

They Are Billions

V survival módu They Are Billions se ocitnete uprostřed náhodně vygenerované mapy, kde se zhostíte role komandéra, který má za úkol vybudovat prosperující a hlavně obranyschopnou kolonii, která musí přežít určitý čas v regionu zamořeném zombiemi. Hra zatím obsahuje 4 rozdílné mapy, které postupně odemykáte vítězstvími na mapách předchozích.

Budete těžit suroviny, stavět nové budovy, zkoumat ztracené technologie, expandovat a starat se o to, aby od toho všeho zůstaly mozkuchtivé nátury v uctivé vzdálenosti. K obraně vám zde budou sloužit obranné věže a také pár různorodých jednotek.Stačí ale jediná chyba a vše může být v troskách. Survival mód má totiž tzv. systém ukládání hry Iron Man, tedy hra se ukládá automaticky do jediného slotu a při jejím ukončení se taktéž uloží.

Musíte si své počínání tedy pořádně rozmyslet a být neustále ve střehu. Ani hráč ale nemá holé ruce. Hru je možné libovolně pauzovat mezerníkem a vše si promyslet a zorganizovat. Prohra zde není rozhodně žádná hanba a hra rozhodně není pro slabší povahy. K přežití je totiž důležité umět organizovat a pohotově řešit nepříjemnosti.

Kromě survival módu hra nabízí i příběhovou kampaň o 48 misích, v níž se hráč ujme imperiální armády chránící svou říši proti přívalům zombií.

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: Strategie, Survival
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: