Thymesia - PC

Kód: 6949
360 Kč 297,52 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned. 

steam Steam - Aktivace

V důsledku třetí světové války dojde ke zničení většiny světa. Patříte k jedním z mála přeživších a máte před sebou jediný úkol: udržet se naživu. Nebude to ovšem vůbec snadné, neboť všude číhají nebezpečné zombie. Zvládnete si najít úkryt, zajistit dostatek potravy a sehnat zbraň, která vám pomůže odrážet útoky nemrtvých? Survival hra 7 Days to Die kombinuje prvky různých žánrů, jako je RPG, střílečka z první osoby nebo tower defense. Vydejte se prozkoumávat obrovský otevřený svět, vyrábějte předměty nezbytné pro přežití, vylepšujte schopnosti svého hrdiny a přetvářejte okolní prostředí ke svému obrazu. Prožívejte dobrodružství sami nebo spojte síly se svými přáteli v online multiplayeru. Kreativní režim vám umožní vybudovat herní svět podle svých představ. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Thymesia - PC

Kdysi vzkvétající království Hermes upadlo do věku neštěstí.

Alchymie, viděná jako odpověď na všechny neduhy království, se stala široce používanou praxí po celé zemi, obyvatelé ji vítali ve svých domovech a používali ji k vylepšení a léčení, jak uznali za vhodné. Když cena alchymie příliš stoupla, byly učiněny pokusy zastavit její používání, z nichž každý byl stejně žalostně neúspěšný jako ten poslední, s katastrofálními důsledky pociťovanými napříč říší. Během několika dní se království propadlo do chaosu, infikovaná monstra se proháněla krví nasáklými ulicemi, všechna naděje na vyléčení ztracena.

Corvus je poslední nadějí království, osud Herma spočívá v jeho opeřených rukou. Pravda je pohřbena hluboko ve vzpomínkách, které Corvus zanechal roztroušených po celém trestajícím světě, a jedině sesbíráním těchto ztracených vzpomínek může být království zachráněno, ale pokaždé, když se ponoří zpět a snaží se dát dohromady pravdu, najde jen další tajemství. .

Klíčové vlastnosti

  • Využijte moru: Zmocněte se morových zbraní od příšerných bossů a impozantních nepřátel a ovládněte je jako smrtící zbraně. Dát nepřátelům ochutnat jejich vlastní medicínu bude jediný způsob, jak přežít hrůzy, které číhají ve stínech kdysi vzkvétajícího království.
  • Obejmite havrana: Během bitvy se přesuňte do své havraní podoby, házejte peřím jako dýkami, abyste přerušili útoky svých nepřátel, a provádějte popravy s rychlostí dravce.
  • Probojujte se svou cestou: Upgradujte a upravujte základní pohyby a morové zbraně Corvuse, vybudujte si svůj vlastní herní styl a připravte se na výzvy, které vás čekají, svým jedinečným způsobem.
  • Neodpouštějící nepřátelé: Nepřátelé zkažení morem a zmutovaní na monstra jsou zvrácení a neuvěřitelně nepřátelští a na každém kroku zpochybňují vaše schopnosti.
  • Rozbité vzpomínky: Dejte dohromady Corvusovu minulost a ponořte se zpět do jeho vzpomínek a pokuste se odhalit pravdu skrytou v minulosti.

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Platforma: Steam
Žánr: RPG, Akční, Hororová
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: