Titan Quest: Ragnarök - PC

Kód: 4327
140 Kč 115,70 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

steam Steam - Aktivace

Jedná se o dodatek a je nutné vlastnit základní hru Titan Quest Anniversary Edition v platformě Steam!

Velkolepý příběh ze starověkého světa Titan Quest pokračuje. Hádovi hrdinové míří na neprobádané území severní Evropy, které sužuje tajemná hrozba a kde na svéobjevení čekají noví nepřátelé. Toto nové rozšíření Ragnarök skvěle hodnocené Anniversary Edition hry Titan Quest přináší rozsáhlé páté dějství i řadu nových ažádaných prvků, jako například nové typyzbraní a možnost posunout postavy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Titan Quest: Ragnarök - PC

Velkolepý příběh hry Titan Quest opět pokračuje. Tentokrát hrdinové míří do neprobádané území severní Evropy, kde je sužuje tajemná hrozba. Čekají tak na vás noví nepřátele, síly i poklady. Do základní hry toto DLC přináší páté dějství a řadu nových prvků. Jsou zde nové zbraně. Dosáhněte až 85. úrovně a maximalizujte potenciál své postavy. Jsou zde nové možnosti tvorby relikvií a talismanů. Nové grafické efekty a shadery s vylepšenou fyzikou.

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: RPG
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: