Titanfall 2 - PC

Kód: 823
200 Kč 165,29 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

origin Origin - Aktivace

Titanfall se představil v nejlepším světle a ukázal cestu k velmi návykovému multiplayeru. S pokročilou bojovou technikou bylo možné bojovat v roli elitního vojáka, ale také uvnitř rychlého a těžce vyzbrojeného robota.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Krátký, ale chytlavý příběh

Jakožto voják Cooper se již delší dobu cvičíte na pilota obřího robotického titána a každou chvíli má přijít od vašeho kapitána očekávané povýšení. V jedné z bitev je však kapitán smrtelně raněn a propojí vás se svým titánem přímo na bojovém poli. Vy se tak postupně učíte jednotlivé techniky a funkcionality robota přímo v bitvě. I přestože kampaň dokončíte zhruba za 4 hodiny, svého titána BT 7274 si určitě zamilujete.
 
 

Skvělá online střílečka

Při hraní online si můžete vybrat z množství map a herní módů. Mimo klasické režimy, jako deathmatch nebo klasická vybíjená, kde vyhraje poslední přeživší, naleznete ve hře i doposud méně známé módy. Jedním z nich je například Bounty Hunt, kde proti sobě stojí dva týmy, a vaším úkolem je získat co nejvíce peněz likvidací soupeře nebo pobíhajících robotů do svého banku a následně je odeslat svému týmu. Pokud vás však před odesláním některý z nepřátel zastřelí, o všechny peníze přijdete a získá je váš přemožitel. Jestliže však váháte a nejste si jisti ani režimem, ani mapou, můžete využít tzv. „mixtape“ a mapy i režimy se vám budou náhodně měnit. Žádná hra tak nebude stejná.
 
 

Vlastní robotický titán

Je pochopitelné, že každý upřednostňuje odlišné herní techniky. Proto máte ve hře na výběr z několika robotických titánů, kteří mají specializaci buď na dálku, nebo na blízko. Je možné, a dokonce i doporučené, je pravidelně střídat a díky získávaným dovednostním bodům je i postupně vylepšovat. Vždy však dobře uvažujte nad zakoupeným vylepšením, protože některé prvky vám mohou být více na obtíž než k užitku.

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: FPS
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: