Tom Clancy's: The Division Season Pass

Kód: 1981
200 Kč 165,29 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

Uplay-icon uPlay - Aktivace

Season Pass obsahuhe 3 hlavní expanze uvolňované v průběhu celého roku. Každá expanze bude sledovat cestu vašeho agenta divize, nabídne nový obsah, vybavení a skvělou hratelnost, ve vašem boji o znovuzískání moci nad městem New York.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tom Clancy's The Division - Season Pass (DLC)

 

TOM CLANCY'S THE DIVISION™ SEASON PASS obsahuje:

  • Expansion I: Underground
  • Expansion II: Survival
  • Expansion III: Last Stand

 

Season Pass neobsahuje základní hru.

 

Jádro Season Passu bude obsahovat 3 hlavní expanze uvolňované v průběhu celého roku. Každá expanze bude sledovat cestu vašeho agenta Divize, nabídne nový obsah, vybavení a skvělou hratelnost, ve vašem boji o znovuzískání mocí nad městem New York.

Jako bonus si majitelé Season passu 8. března odemknou exkluzivní zkrácenou brokovnici „Sawed-off Shotgun“ a unikátní pistoli přizpůsobenou pro destrukci na krátkou vzdálenost.

Majitelé Season Passu také obdrží sadu exkluzivního oblečení a skinů zbraní, stejně jako přístup ke speciálním měsíčním výhodám, včetně exkluzivního obsahu v podobě výbavy či speciálních eventů.

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: Akční, Střílečky
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: